Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam finoman a tudtara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam finoman a tudtara, hogy a talalkaink nem minosulnek randinak?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy pasival beszelgetni neten, de nem parkapcsolati temaban. Aztan feldobta az otletet, hogy mi lenne, ha talalkoznank.


Oke, ezen mar tul vagyunk, egyebkent semmi randira utalo jel nem volt, peldaul nem ajanlotta fel, hogy fizet es meg csak szoba sem kerultek ezzel kapcsolatos temak.


Hamarosan megint talalkozunk, szinten az o javaslatara. Egyebkent en szeretnek vele baratkozni, nincs ezzel gond, de azert sem hoztam fel egy ujabb talalkozo otletet, hogy nehogy azt higgye, hogy mint ferfi erdekel engem.


Hogy miert gondolom, hogy randinak hiszi esetleg? Mert megis csak egy ferfi meg egy no talalkozik kettesben anelkul, hogy korabbrol ismernek egymast es tapasztalataim szerint a neten nem igazan noi baratokra "vadasznak" a ferfiak. Sot, nem egyszer futottam mar bele olyan helyzetbe, hogy mivel egy ferfival kedves voltam, rogton azt hitte, hogy tetszik nekem, pedig szo sem volt ilyesmirol.


Nem akarom ezt a ferfit szediteni, ha igy is volna, egyebkent total onbizalomhianyos, es emiatt is megteveszto lehet, hogy nem kuldi az un. jeleket. Talan csak nincs hozza batorsaga, titkon viszont remenykedik. :(


Szoval a tudtara szeretnem hozni, hogy mi nem randizgatunk, de nem ilyen direkt modon, mert nagykepunek sem szeretnek tunni. Csak ot akarom megkimelni egy csalodastol. Hogyan lehet finoman ezt a tudtara adni? Peldaul meseljek neki - mint az eletem reszerol - arrol a ferfival, akivel jelenleg komolyabban ismerkedem? (Eddig nem beszeltem rola, mert csak alakul a dolog.) Esetleg emlitsem meg, hogy legkozelebb elhoznam a baratnomet?


Koszi elore is a tanacsokat. :)


23N


2016. máj. 27. 02:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

1. Minél hamarabb tedd.

2. "Nem akarlak lelombozni, de csak barátkozok veled, semmi több." Utána hagyjál neki egy kis időt, hogy mit reagál.

Véletlenül se utalgass: ezt nem minden pasi veszi észre, vagy ha igen, akkor tolja el maga előtt (én utóbbi voltam, pórúl is jártam).

30/F

2016. máj. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne utalgass, legyél egyértelmű. Tudom, nem szívesen bántanád meg, de akkor sincs jobb módszer az egyenes beszédnél. Ha ő is csak barátkozik, nem lesz semmi probléma, ha megsértődik, akkor meg legyen az ő problémája. Ha reménykedik és csak utalgatsz, attól még reménykedni fog, mert azt hiszi, hogy csak nehezen adod magad. A nem legyen egyértelmű.
2016. máj. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
18%
Már nem azért a húsz fillérért, de szerinted mi a kénköves menykűért akarna veled találkozni, ha nem randizni?
2016. máj. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
40%
Én több pasival találkoztam akit netről ismertem meg, és amikor nem randi volt, az elég egyértelmű volt mindkettőnknek.
2016. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%

Mond el neki, hogy baráti a találkozó. Minél előbb.


Szükséged van egyébként új barátokra? Ha nincs,akkor ne találkozz vele.

2016. máj. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Azert ez valahol nagyon szomorkas, hogy egy 23 eves "noben" fel se merul az ilyenkor egyetlen vallalhato es korrekt opcio, hogy egyenesen megmondod neki az igazat: szivesen talalkozol vele, de kizarolag csak barati alapon - es mondjuk ezt mar az elejen kellett volna tisztazni.


Vagy tenyleg ennyire nem vagy kepes belegondolni a masik helyzetebe, hogy neki milyen erzes lehet, hogy rememykedik, te meg beallitasz a baratnoiddel (milyen elcs.szett szitu mar az?), vagy meg rosszabb, elkezdesz neki meselni egy masik ferfirol?

2016. máj. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
41%
Csak megsúgom, hogy egy férfi ha kettesben akar veled találkozni, akkor azzal EGYÉRTELMŰEN jelzi, hogy tetszel neki. Most komolyan, milyen egyértelműbb jel kell ennél??! Ne szórakozz, hogy ebből nem jöttél rá, hogy bejössz neki. Mond meg neki nyíltan, hogy nem akarsz tőle semmit, mert ő akar tőled ez teljesen nyilvánvaló.
2016. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk az is biztos hogy nem az eszedért tetszel neki. :D
2016. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Én fent vagyok badoo-n, és az adatlapomra egyértelműen ki van írva, hogy nem társkeresési céllal használom az oldalt. Természetesen, ha egy ismeretségből alakul több, nem zárkózom el, de nem szeretem a tipikus ismerkedési listás köröket, én beszélgetni akarok álarc és extra domborítás nélkül. Azért volt, aki bepróbálkozott, szépen az adatlapomra irányítottam, volt, aki értett belőle, de volt, akit tiltanom kellett.
2016. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
63%
"Csak megsúgom, hogy egy férfi ha kettesben akar veled találkozni, akkor azzal EGYÉRTELMŰEN jelzi, hogy tetszel neki. Most komolyan, milyen egyértelműbb jel kell ennél??!" - Mondjuk az, hogy megmondja egyenesen, és nem utalgat. A barátok is találkozhatnak kettesben minden további nélkül. A nők sem gondolatolvasók.
2016. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!