Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam finoman a tudtara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam finoman a tudtara, hogy a talalkaink nem minosulnek randinak?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy pasival beszelgetni neten, de nem parkapcsolati temaban. Aztan feldobta az otletet, hogy mi lenne, ha talalkoznank.


Oke, ezen mar tul vagyunk, egyebkent semmi randira utalo jel nem volt, peldaul nem ajanlotta fel, hogy fizet es meg csak szoba sem kerultek ezzel kapcsolatos temak.


Hamarosan megint talalkozunk, szinten az o javaslatara. Egyebkent en szeretnek vele baratkozni, nincs ezzel gond, de azert sem hoztam fel egy ujabb talalkozo otletet, hogy nehogy azt higgye, hogy mint ferfi erdekel engem.


Hogy miert gondolom, hogy randinak hiszi esetleg? Mert megis csak egy ferfi meg egy no talalkozik kettesben anelkul, hogy korabbrol ismernek egymast es tapasztalataim szerint a neten nem igazan noi baratokra "vadasznak" a ferfiak. Sot, nem egyszer futottam mar bele olyan helyzetbe, hogy mivel egy ferfival kedves voltam, rogton azt hitte, hogy tetszik nekem, pedig szo sem volt ilyesmirol.


Nem akarom ezt a ferfit szediteni, ha igy is volna, egyebkent total onbizalomhianyos, es emiatt is megteveszto lehet, hogy nem kuldi az un. jeleket. Talan csak nincs hozza batorsaga, titkon viszont remenykedik. :(


Szoval a tudtara szeretnem hozni, hogy mi nem randizgatunk, de nem ilyen direkt modon, mert nagykepunek sem szeretnek tunni. Csak ot akarom megkimelni egy csalodastol. Hogyan lehet finoman ezt a tudtara adni? Peldaul meseljek neki - mint az eletem reszerol - arrol a ferfival, akivel jelenleg komolyabban ismerkedem? (Eddig nem beszeltem rola, mert csak alakul a dolog.) Esetleg emlitsem meg, hogy legkozelebb elhoznam a baratnomet?


Koszi elore is a tanacsokat. :)


23N


2016. máj. 27. 02:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
Persze vannak ilyen erőltetett, korlátolt gondolkodású emberek, akik semmilyen jelből nem értenek csak a konkrétumból és mindent rögtön tudni akarnak. Az ilyen lányok számomra fárasztóak és messziről elkerülöm őket.
2016. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
74%
#20: egy férfi a legritkább esetben kezd kétfős programokat szervezgetni barátságból - persze az se működik, hogy úgy kell belőle harapófogóval kihúzni, mit akar, de nem hiszem, hogy barátot keresne ilyenkor.
2016. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nekem sok férfiismerősöm van, tekintve, hogy pasis szakmát tanultam, szóval nem fogok minden pasiban potenciális társat látni, vannak pasihaverjaim, az egyik egykori csoporttársamnak én segítettem, hogy összeszedje a bátorságát, és hogyan közeledjen a most már feleségéhez, akibe akkor már középiskolás koruk óta bele volt zúgva. Senki nem gondolatolvasó. Jobban becsülöm azokat, akik nyíltan felvállalják, hogy ők szexkapcsolatot keresnek, vagy szeretőt, és normálisan továbbállnak, ha én erre nem vagyok nyitott, mint azokat, akik szűzkislányként rebegtetik a pilláikat férfi létükre, és megsértődnek, ha mi nők ezt nem vesszük kezdeményezésnek.
2016. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagy, de agyilag egy 12 éves szintjén. döbbenetes, h mit össze nem kombinálsz, variálsz, csak nehogy egyenesnek kellejen lenned. Hogy elviszed a barátnődet a randira, meg hogy dumálgatsz neki egy másik pasiról, akivel ismerkedsz...édesjóistenem...mi lenne, ha megmondanád neki köv. alkalommal, mikor elhív, h benne vagy, de csak mint barát, mert te ezeket a találkozókat baráti találkozóknak tekinted. És megkérdezed, h így neki oké-e. Ha nem oké, mert ő randizni akar, akkor szól. Ennyike. Nem kell barátnőt vinni.
2016. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Hu, de sok valasz erkezett. Koszi mindenkinek, mar meg is irtam neki szepen megfogalmazva, hogy csak baratkozom vele.


En nyitott vagyok baratkozasra; attol fuggetlenul, hogy vannak barataim, szeretek majdnem minden nap kimozdulni itthonrol. :)


Egyebkent a rettenetes onbizalomhianyom miatt senkirol sem feltetelezem elso korben, hogy komolyat akar tolem, de azzal nincs semmi gond szerintem, ha ezt o is elore megmondja. Eleve ugy irnak ram itt is a ferfiak, "szia! Van kedved ismerkedni?" es ezt normalis dolognak tartom.


Volt mar az eletemben olyan pasi, akinek abbol egyertelmu volt, hogy nem akarok tole komoly kapcsolatot, hogy nem engedtem, hogy fizesse a reszem a randin. Azota nem kerestuk egymast.


Es altalaban igen, kuldenek jeleket a pasik is, es ezeket fel is ismerem: pl. megerint itt-ott, probal megnevettetni, arrol beszel, hogy ide meg oda egyszer muszaj elmennunk ketten, fizetni akar minden, amikor ketten vagyunk stb. Szoval a mostani esetig azt hittem, az emberek eleg jok abban, hogy az ilyesmit megerezzek, nem kell a masik kepebe mondani, hogy mi a nagy helyzet, elvegre kello erzelmi intelligenciat feltetelezek mindenkirol.


Belatom, hogy ebben tevedtem es koszonom a segitsegeteket. :))

2016. máj. 27. 12:06
 26/32 anonim ***** válasza:
Hát, engem értettek már nagyon félre, szóval azt mondom, hogy ezek elkerülése érdekében ezt az elején jobb tisztázni. Én azért észreveszem, ha valaki nem mer egy mukkot sem szólni, és a füstjelekből várja el, hogy valamit levegyek, de azért mégscsak jobban szeretem, ha valaki egyértelműbb. Az előbbi típus könnyebben megsértődik, és nem akar lebukni, ha visszautasítom, reménykedni akar akár élete végéig is, az utóbbi meg legfeljebb anyáz egy kicsit, de aztán békén hagy, mindkettőnknek könnyebb. :-)
2016. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
No, kepzeljetek, megvolt a talalkozo, mivel nem banja, hogy nem ferfikent tekintek ra. Akkor csoda tortent? :D
2016. máj. 27. 18:32
 28/32 anonim ***** válasza:
Most akkor ez pontosan mit is jelent?
2016. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
(Ja bocs, rossz kérdést olvastam. Elnézést kérek.)
2016. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Sterintem a helyes a válasz: nem úgy tekintessz rá, mintha járnátok. Amúgy a férfiak között is van aki csak barátkozni akar.
2016. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!