Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam finoman a tudtara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam finoman a tudtara, hogy a talalkaink nem minosulnek randinak?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy pasival beszelgetni neten, de nem parkapcsolati temaban. Aztan feldobta az otletet, hogy mi lenne, ha talalkoznank.


Oke, ezen mar tul vagyunk, egyebkent semmi randira utalo jel nem volt, peldaul nem ajanlotta fel, hogy fizet es meg csak szoba sem kerultek ezzel kapcsolatos temak.


Hamarosan megint talalkozunk, szinten az o javaslatara. Egyebkent en szeretnek vele baratkozni, nincs ezzel gond, de azert sem hoztam fel egy ujabb talalkozo otletet, hogy nehogy azt higgye, hogy mint ferfi erdekel engem.


Hogy miert gondolom, hogy randinak hiszi esetleg? Mert megis csak egy ferfi meg egy no talalkozik kettesben anelkul, hogy korabbrol ismernek egymast es tapasztalataim szerint a neten nem igazan noi baratokra "vadasznak" a ferfiak. Sot, nem egyszer futottam mar bele olyan helyzetbe, hogy mivel egy ferfival kedves voltam, rogton azt hitte, hogy tetszik nekem, pedig szo sem volt ilyesmirol.


Nem akarom ezt a ferfit szediteni, ha igy is volna, egyebkent total onbizalomhianyos, es emiatt is megteveszto lehet, hogy nem kuldi az un. jeleket. Talan csak nincs hozza batorsaga, titkon viszont remenykedik. :(


Szoval a tudtara szeretnem hozni, hogy mi nem randizgatunk, de nem ilyen direkt modon, mert nagykepunek sem szeretnek tunni. Csak ot akarom megkimelni egy csalodastol. Hogyan lehet finoman ezt a tudtara adni? Peldaul meseljek neki - mint az eletem reszerol - arrol a ferfival, akivel jelenleg komolyabban ismerkedem? (Eddig nem beszeltem rola, mert csak alakul a dolog.) Esetleg emlitsem meg, hogy legkozelebb elhoznam a baratnomet?


Koszi elore is a tanacsokat. :)


23N


2016. máj. 27. 02:46
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Hadd osszam meg veletek az azota tortenteket.


Ugye ott tartottunk, hogy tisztaztam vele a tenyallast - vagyis hogy csak baratilag talalkozom vele -, erre azt mondta, nem baj, igy is szivesen jon el velem erre-arra. Ennek orultem annyira.


Aztan ma elejtettem elotte, hogy van egy srac, akivel kezdenek komolyra fordulni a dolgok. Guess what? Kiosztott, hogy mekkora egy felszines noszemely vagyok, aki egyszerre kavar tobb pasival, meg hogy az atlagos kulsommel miert nem fogadom el az o atlagos kulsejet, ot biztos csunyanak tartom, mikizben massal kefelek stb. stb. Leirni is szornyu.


Emlekeztettem, hogy te hulye barom, azt mondtad, nem gond, ha csak barakozunk. Erre ilyet valaszol: "A nok csak beszelnek ossze-vissza, nem kell azt komolyan venni".


Szoval, talalkoztam egy ilyen idiotaval es nagyon sajnalom, hogy olyan naivan pazaroltam ra a draga idom. Egy ilyen alszent, mocskos koponyegforgatora, aki utalja a noket es nem latja bennuk az embert, hanem lenezi az egesz nemet.


Igazuk volt azoknak, akik szerint nincs baratsag ferfi es no kozott max ismeretseg. Szolgaljon ez tanulsagul azoknak, akik itt ismerkednek, akar baratilag, akar komoly kapcsolat celjabol, mert nem lehet tudni, milyen az, amikor a masik kimutatja a foga feherjet. :((((

2016. jún. 5. 01:58
 32/32 anonim ***** válasza:
Jajjj, de buta vagy...többen is irtuk neked, h nem jó ötlet másik pasiról beszélni neki...egyrészt bunkóság, másrészt csak barátkoztok (úgy, hogy ő nemrég még potenciális barátnőjelöltként tekintett rád) nem vagytok igazi, őszinte barátok, akikkel megbeszélhetnél ilyesmit. Borítékolható volt, h kiborul. Nem a legmegfelelőbben kezelte a helyzetet, az igaz, na de te hoztad őt ebbe a helyzetbe, megérdemelted. Neked tényleg semmi eszed és semmi jó érzés nem szorult beléd, 0 emberismerettel rendelkezel. Van mit tanulnod.
2016. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!