Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » érettebbek a lányok a koruknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érettebbek a lányok a koruknál?

Figyelt kérdés
titeket nem idegesít hogy csomószor hallani azt h 15 év körüli lányoknak csak a 25 év fölötti pasik jönnek be és utána a csaj nyugtatja magát azzal hogy érettebb a koránál meg hogy a pali is ezt mondta nekik? ez olyan pedofil duma és mivel beveszik annyira érettek mint egy naiv 8 éves kislány -.- engem idegesít titeket nem ?:)
2010. ápr. 10. 20:34
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
aha, szerintem is, kösz, lécci, írd oda a korod és a nemed is!
2010. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
A pedofil az, aki pubertáskor ELŐTT álló gyerekekre izgul fel.
2010. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
ezzel mit akarsz mondani? hogy az előzőnek nincs igaza?
2010. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
és szerintetek mikor van a pubertás kor?:)
2010. ápr. 10. 20:56
 15/41 anonim ***** válasza:

én nem állnék le nálam sokkal idősebb sráccal (:

amúgy v.mennyire igaz, mert a lányok sokkal előbb elkezdenek fejlődni testileg IS mint a fiúk..

1-2-3 év nem gáz ha idősebb.. de a többi már eléggé.. szerintem, annyira nem vagyunk érettek h egy szinte "apám haverjával" járjak..

2010. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
előző vagyok a pubertáskor lányoknál 12től 17-18évig tart :)
2010. ápr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

én nem tom mire mondják ezt az érettebbek a lányok testileg és lelkileg is... én sokkal inkább úgy vettem észre h butábbak a koruknál oan 2-3 évvel :D bocsi

hiszen vagy túl naivak vagy túl óvatosak

2010. ápr. 10. 21:04
 18/41 anonim ***** válasza:

Egy 15 éves lány gondolkodása mindig korhoz illő, hiszen 15 éves fejjel vannak olyan gondolatai amilyek foglalkoztatják és azok pedig 16 éves fejből pattanak ki. Nincs olyan, hogy éretebb valaki a koránál, inkább, csak másképp látja a világot és minden 15 éves lány másképp látja, hasonlóságokkal és különbségekkel.

Egy 15 éves lány és 25 éves lány kötött pedig sok a korkülönbség, az egyik most fog belecsöppeni egy új korszakba mig a másik már nagyon a végén van.

2010. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Az ovatosság pedig nem egy rossz tulajdonság.


Előző válaszoló

2010. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ezzel,hogy hangoztatják,hogy érettebbek a koruknál magukat minősítik.Persze,ők éretebbek a koruknál,de azért egyik szavukkal ütik a másikat és olyan kérdéseket tesznek fel,hogy húha...


Sosem mondtam,hogy érettebb vagyok a koromnál,mert ez nem igaz.Sok minden megcsinálok,kezdek önállósodni,de nem gondolom,hogy annyira különb lennék pozitív értelemben a korombelieknél,hogy én érettebnek nevezzem magam a koromnál.

A szüleim szerint érett vagyok,de én nem érzem így.Sok hülyeségben benne vagyok,attól függetlenül,hogy nagyon sokmindenben segítek itthon.(Takarítástól a főzésen át a mosásig,szinte minden megcsinálok,amikor kell.)

Az viszont igaz,hogy a nővéremnél sokkal több mindent megcsinálok itthon,ő szinte semmit nem csinál,csak ha nagyon muszáj.De ettől még nem lettem cseppet sem éretteb,azt gondolom.Szoktunk is ezen vitázni,hogy kinek van igaza,hogy valójában mit jelent az,hogy valaki érettebb a koránál.

15/L

2010. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!