Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » érettebbek a lányok a koruknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érettebbek a lányok a koruknál?

Figyelt kérdés
titeket nem idegesít hogy csomószor hallani azt h 15 év körüli lányoknak csak a 25 év fölötti pasik jönnek be és utána a csaj nyugtatja magát azzal hogy érettebb a koránál meg hogy a pali is ezt mondta nekik? ez olyan pedofil duma és mivel beveszik annyira érettek mint egy naiv 8 éves kislány -.- engem idegesít titeket nem ?:)
2010. ápr. 10. 20:34
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen testileg és érzelmileg teljesen hidegen hagy hogy ezen a tini pic.sák, hogy és miként fekszenek le és kivel csak idegesít, hogy nem veszik észre ezeket a pedofil dumákat, a kérdés csak onnan jött h épp gépeztem miközben a háttérben a barátok közt ment vmi kislánynak az egész műsoron át magyarázott valami pedofil börtöntöltelék h milyen érett stb és ezen gondolkoztam h annyira nem is hülyeség mivel ez életben is így van idegesítő nem?
2010. ápr. 10. 22:56
 32/41 anonim ***** válasza:

De idegesít, meg h mást se néznek csak az öltözködést, aztán meg azt papolják, h "nem a ruha teszi az embereket", meg h "én a belsőt nézem"

aha...


15/F

2010. ápr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

21:13-as vagyok


Hát legelsőnek azt mondtad, hogy 17 éves vagy, utána, hogy 16 és két éve van barátnőd.

Az myvip-en nem néztelek meg, mert ott vissza lehet nézni, hogy kik látták az adatlapodat, de az IWIW-en nem lehet:)

Ha az IWIW-en jó embert kaptam meg, akkor te tényleg 16 vagy és az első válaszod, hogy 17 vagy az hazugság volt.

Ha hazudtál is, legalább nem kellett volna magad leégesd két különböző válasszal:P

2010. ápr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
17 leszek nemsokára azért írtam 17et, amúgy pedig létezik myvipen olyan,hogy elrejted magad explorer 8al,de aki ehhez is hül ye az inkább ne okoskodjon..:D
2010. ápr. 11. 11:35
 35/41 anonim ***** válasza:

Nemsokára??? vagyis jövő márciúsban:P és az még messze van, arról nem is beszélve, hogy még a 16-ot is nemrég töltötted be(marc.31). Elég messze áll tőled még a 17 :P

És nem kell engem lehülyézni, amikor valamilyen oknál fogva 1 évvel nagyobb akartál lenni, de saját magad lebuktattad!

2010. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Na de azért rólatok is lehetne beszélni,fiúk...

Amikor az egyik legjobb barátnőmmel csalt meg a barátom és mi volt a magyarázt:hogy részegek voltak....aztán a srác szakított velem,csak mert a barátnőm jobban néz ki(ez tény),a csaj később tudta meg,hogy miért nem szólok hozzá,miért készültem ki ennyire...A pasi a barátnőmmel akart járni,de ő mivel akkor már tudta h az én exemről van szó nem jött össze vele.Akkor visszajött a pasi hozzám,hogy beszéljük meg.Ja persze ha ló nincs,a szamár is jó...


Szóval ennyit arról,hogy kihasználunk titeket és csak a külső alapján ítélünk...


Kérdező:

majd egy év múlva töltöd a 17-et,minek öregíted magad?:O

én se mondom magam idősebbnek,pedig ebben a hónapban lesz a szülinapom:)

2010. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Nem márciusi hanem augusztusi a srác, ha nem értetek az iwiwhez akkor nem tudom mit okoskodtok.

Az a 3-4hónap pedig szrt sem érdekel.

2010. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 13:08


Szerintem ne égesd magad, arra rájöttünk,hogy nem tudod használni a myvipet, pedig az még a 70éves nagyanyámnak is sikerül, de most már abban is biztos vagyok,hogy az iwiwhez sem értesz semmit. Arra talán nem gondoltál,hogy nem csak egy olyan ember létezik a világon akinek György Sándor a neve? Te csak kinéztél magadnak egyet és itt teszed veszed magadat. Nem féltékeny itt senki senkire ezt nem tudom honnan szűrted le..

És eléggé szánalmas,hogy nem mered magad megmutatni és még azt sem tudod,hogyan kell elrejteni magad myvipen.

Byebye

2010. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Testileg igen, szellemileg egyáltalán nem.

Egyébként meg nem mindegy,hogy egy 15 évessel vagy egy 25 évessel szexel,ha már azt akarja?

2010. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

nekem is bejönnek az idősebb pasik.. de egy 15 éves pasit sem utasítanék vissza, ha nekem tetszik külsőleg, belsőleg :)

bár elég félénk vagyok, de ez van.. :/


15/L

2010. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!