Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljek neki a betegségemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek neki a betegségemről vagy nagyon korai? 26N

Figyelt kérdés

1,5 éve ismerem. Elutasítottam. Nem akartam akkor kapcsolatot. Nem szakadt meg a kapcsolatunk, tovább ismerkedtünk. Most megint udvarol.Szeretnék vele beszélni a betegségemről, de nem biztos, hogy össze jövünk. Így viszont sok mindent nem ért. A betegségem kihat az életemre, súlyos, (nem mentális). Ő erről semmit nem sejt.

Elüldözni se akarom az igazsággal, fontos lett, nem akarom, hogy ezért ne ismerhessen meg közelebbről.


2016. máj. 27. 15:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
De mi a bajod? Azért nem mindegy, hogy asthmás vagy sclerosis multiplexed van.
2016. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég ködös,milyen betegséged van?
2016. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, de bírom az ilyeneket, akikből harapófogóval kell külön kihúzni a lényeget...
2016. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ha összejöttök így is, úgy is el kell fogadnia, ezért nem érdemes ezt húzni. Ha nem fogadja el, akkor meg később kellemetlenebb lesz, ha már beleéltétek magatokat, hogy lesz valami köztetek. Az őszinteség a legfontosabb egy kapcsolatban.
2016. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül nem írtam ki, milyen betegség. Mások életére nem hat ki a betegségem. Csak leomolhat benne a nagy idilli kép az általa fiatalnak, csinosnak tartott nőről. Ettől félek.
2016. máj. 27. 16:11
 6/28 anonim ***** válasza:
Totál névtelenül sem akarod elmondani. Ez nem tisztességes, és felveti azt, hogy mégis van mentális probléma, ha más nem is, akkor a titkolózás. Még van lehetőséged elmondani nekünk. Anélkül nem lehet komolyan válaszolni.
2016. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem szeretném kiírni. Nem szeretnék erről beszélni. A lényeg, hogy ő egészséges, én meg nem. Nem akarom ezt a látszatot tovább fenn tartani.
2016. máj. 27. 16:18
 8/28 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmondhatod neki. Ha elfogadja, akkor örülhetsz, ha nem, akkor legalább tudod, hogy nem kell folytatni.
2016. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Igen, mielőbb mondd el. Hadd döntse el ő,hogy felvállalja vagy nem.
2016. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőbb el kell mondanod. Mielőtt beléd szeret.
2016. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!