Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korai lenne ilyeneket kérdezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne ilyeneket kérdeznem a barátomtól?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt,de megszeretném tőle kérdezni,hogy mit gondol meddig maradunk-e együtt.Tervezi-e,hogy a jövőjét velem éli-e le.

Nektek férfiaknak ez korai,idegesítene benneteket ha a barátnőtök ezzel jönne? Valamint nálatok férfiaknál mi az a dolog amiért úgy gondolnátok,hogy ő álmaid nője?

21L



2016. ápr. 18. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha el akarod riasztani, akkor mindenképpen kezd el ezekről faggatni :-P
2016. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Én eleve csak olyannal jövök össze, akivel az egész életem el tudnám képzelni.


De hát nem én vagyok a barátod.


Meg senki barátja sem.


Szipp.


24

2016. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ne tedd...de komolyan. Ha annyira tudni akarod, mit érez, és mit tervez, akkor legalább itasd le előtte.

Én lány vagyok, de a falra mászom ettől a viselkedéstől. Minden majd alakul a maga módján, mit kell ezen tervezgetni meg parázni?

Az álomnő fogalma pedig szerintem elég összetett. De a teljesség igénye nélkül pár tulajdonság, amit szerintem nagyra értékelnek a pasik: humor, törődés, önállóság (nem a feminácis), érdeklődés iránta és a világ dolgai iránt is, szexéhség (nem eltúlzottan, de azért kielégítően). Ha emellé nem vagy bányarém, akkor nyert ügyed van.

2016. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem nagyon mutatja ki az érzelmeit a barátod? Vagy mondja? Nálunk ő kezdte el mondogatni, hogy velem élné le az életét. Tudod nálunk pont én vagyok az aki kevésbé mutatja ki az érzelmeit. De most már ez változott. És imádom :) Ha úgy látod, hogy a barátod szeret, akkor nyugodtan. Az a pasi béna és beteg, akit ez elriaszt, mert agyban még kisfiú.

19l

2016. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindig kimutatja az érzéseit és mondja,hogy szeret csak ha valami komolyabb kérdést teszek fel,arra nem tud komolyan válaszolni inkább elvicceli és 'meglátjuk'.
2016. ápr. 18. 15:46
 6/10 anonim ***** válasza:
:D Édesem, mondtam már hogy ne egyél abból a sütiből!
2016. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdéssel az a baj, hogy erre nem létezik jó válasz. Ha belegondolsz egy picit. Ha azt mondja igen veled képzeli el a jövőt, akkor az még nem jelent semmit, csak hogy MOST így gondolhatja. De arra garancia nincs, hogy 1-2-10 év múlva is még tud szeretni. Mert az érzelmek és az ember változik.

Ha meg bevallja, hogy ő sem tudja, akkor meg neked esik rosszul, hogy ő már nem látja az oltárt és a közös házat. Pedig lehet az is idővel, már el nem engedne a világ összes kincséért sem.


Azt meg érezned kell, hogy csak nincs ló jó a szamár is alapon van-e veled együtt, mert akkor nem törődik veled, úgy ahogy egy társsal szokás.


Szerintem ne kezd azt a sírt ásni, mert a lapátot már megtaláltad és épp a földbe vájni igyekszel. A férfiak nem szokták túlgondolni az életet, nem filóznak annyit mint a csajok. Az számít hogy most veled van, és törődik veled, és ha itt lesz az idő, akkor elmondja, hogy többet akar.

2016. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet. Jobb ha majd magától mondja, nem szeretik a pasik ezt annyira.

Fél év kevés ahhoz, hogy kiismerjen és erre válaszoljon, sőt egy komolyabb kérdésre is. Ha csak hétvégén találkoztok, randizgattok, az kevés ehhez. Pár hónapot együtt kell eltölteni ehhez, úgymond összezárva: jóban-rosszban-f*sásban-hányásban-lassú internetkapcsolatban.

Ha veled tervez, azt mielőbb a tudtodra adja, hidd el! ;)

2016. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi is kicsit több, mint fél éve vagyunk együtt, de kb már mikor összejöttünk is megbeszéltük, hogy komoly, hosszú távú kapcsolatot keresünk. Azóta meg egy tök átlagos téma, hogy hány gyereket szeretnénk, milyen iskolába járatnánk őket, sőt, egyszer már azt is mesélte nekem, hogy összeszámolta, hogy hány embert hívna meg az esküvőnkre (és ő a fiú!). Persze ez csak egy kisebb részét teszi ki a beszélgetéseinknek, de sose volt probléma ezt felhozni. Aztán lehet, hogy csak mi vagyunk defektesek...

22L

2016. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bő fél éve vagyunk együtt. Nálunk is téma pl a gyerekvállalás, meg hogy esküvőt akarunk e.

Mondjuk ti fiatalok vagytok.

25n

2016. ápr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!