Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek a német...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek a német vagy a magyar nők a pénzéhesebbek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 09:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
5%
Egyértelműen a magyarok. De kicsit tágabb értelemben véve elég lenne csak összehasonlítani a keleti és nyugati blokkot. Nyugaton ilyen szempontból normálisabbak a nők/lányok. Keleten viszont...
2016. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Első, neked sincs semmi kapcsolatod a nyugattal, ahogy látom... Üdv egy nyugati országból.
2016. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

Lássuk csak, ugyanazért a munkáért a német vagy a magyar bérek magasabbak?

A kérdés jelentve egyébként. Ne provokáld a népet.

2016. máj. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Magyarban van a nagyobb szegénység, logikus.
2016. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha mar ilyen provokalo vagy: a nyugati vagy a magyar ferfiak udvariasabbak es figyelmesebbek a nokkel? ;)
2016. máj. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
5: A nyugatiak. Első voltam.
2016. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

5-ös :)

Találat!


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Én sem értem, hogy miért szükséges a provokáció, de ha már lúd, legyen kövér és önreflektív.

2016. máj. 28. 09:53
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

:D :D


Első, minek szólsz olyanba, amirol nem tudsz semmit!!


Nyugaton egyetlen férfi sem nyit ajtót pl a nőknek. A legtöbb udvariassagot Magyarországon kaptam!

2016. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Annyira dedós ez a "nemek harca" itt Gyk-n, de komolyan...

Nem tudom miért kell mindig a másikra mutogatni és keresni a másik nemben a hibát.

Most tök komolyan azért kellett ezt a kérdést kiírni, mert a lány által kiírt kérdés sérti és bántja az önbecsléseteket...? Ő mondjuk a jóképűségről beszélt, egy külső tulajdonságról, te meg rögtön támadsz és egy totál negatív "pénzéhességre" hegyezed ki a kérdést, mintha az összes nő az lenne, csak érdekel, hogy melyik országban van belőlük több. Ez a probléma, hogy azonnal támadni kell. Ha a kérdésre akarnál reagálni, akkor ugyanazt kérdezted volna, mint a másik kérdező, hogy a magyar vagy német nők a szebbek?

2016. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
a 9-es kommentelővel értek egyet maximálisan!
2016. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!