Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt érzem hogy manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adam*0 kérdése:

Azt érzem hogy manapság a nőket már nem a bizalom és a stabil szeretetben teljes párkapcsolat érdekli hanem a pénz meg a hírnév?

Figyelt kérdés
Én ennek a kettőnek lettem áldozata egy hosszú kapcsolat után, aztán pedig próbáltam ismerkedni de egyre jobban éreztem hogy tényleg nagyon fontos manapság a pénz nem tudom szerintem lehet rossz közösségben ismerkedtem de elegem van már a maga mutogató lájkvadász tinilánykákból. Léteznek még olyan nők akiknek az értékrend elején a bizalom és szeretet áll és nem árulnák el a másikat hanem összhangban élnek egymással, szeretetben.
2016. máj. 29. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan szép általánosítás volt, mint hogy a pasik csak a lyukat látják a nőkben, semmi mást. Na ez pont ilyen.
2016. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megint két olyan dolog hangzott el, ami nem igaz. És ebbe kapaszkodva el lehet terelni a figyelmet a valódi problémáról. A nőket nem a pénz érdekli és nem is a hírnév. A helyzet ennél sokkal rosszabb.
2016. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Van benne valami. nincs se pénzem, se hírnevem és nem is volt még bnőm közel a 30 hoz.
2016. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg így van, nekem azért nem volt még barátnőm soha. Ugy kell elképzelni, nőket lányokat már nem a törődés odafigyelés,érdekli, aki tényleg szereti őket. Hanem , egy alfahaím, mert ügye a nők,lányok azok, üyge női hormonok dolgoznak bennük a hormonok és ygeeket akarnak. na most egy gyerek meg viszonylag jó körülmények között jó ha él, mármint egy szülő midnnet megakar adni a gyerekének, és ügye a lányokban dolgozik ez a hormon, hogy már huszonévesen gyerek és stb. És tudnak ráadásul választani, tehát az is hozzátesz hogy ők választanak pasit, nem a pasi választ magának csajt többnyire. Mivel a srácok,ban is dolgozik a tesztoszteron, nem nagyon szoktak elutasítani egy lányt. És mivel igy a nagy a váalsztaási lehetsőég ezért azt váalsztják ösztönösen, aki a legjobbat tudja nyujtani nekik. Na most ez olyan, hogy van a munkáltató és a munkavállaló. Munkáltató felajánl egy munkát, a munkaválallónak havi mondjuk 500 ezerért, fizetésért. A másik munkaáltató pedig, ugyanazért a munkáért, 1 milliót. Ergo még szép hogy ahhoz megy aki a legtöbbet ajánlotta fel.. És igy müködik ez a lányoknál is. Pasi választás szempontjából általában. És ezt sajnos el kell tudni fogadni. állatoknál is haosnlóképpen mükődik. Madaraknál a tojó választ magának társat. Nem fordítva. Akiben megbízik és stb.. El kell tudni fogadni. Nem midnekinek lehet barátnője. Ilyen a természet.. Más elfoglaltásgot kell találni, vagy ha ennyire dulnak a hormonok sok féle megoldás létezik:D hogy hoygan csillapitsad, nézzél olyan videókat:D Viccet félretéve, sajnos ez a helyzet, de ez is a társadalom hibája, ez a súlyos pénzéhes világ, és ez scak rosszabb lesz ez már nem fog változni.. sajnos. Talán jobb a halál mostmár: hamarosan ha igy haladunk ugyis itt lesz a vége.
2016. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó vagyok még: Az első válazsolónak, ez nem igaz hogy csak a lyukat. Ilyen nincs , tény hogy sok ilyen létezik. Én plnem vagyok ilyen, Virgáot is küldtem egy adott lányak futárral csokit is fényképes csokit és stb- Ugy gondolom, ez már felülmúlt mindent nincspénzem, nem nézek ki jól, sokat dolgozok, és azt a pénzt nem magamra költöttem, mégse akart semmi, sőt elutasító volt, de az ajándékoknak örült. azt megtartotta.
2016. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

5-ös: "Az első válazsolónak, ez nem igaz hogy csak a lyukat. Ilyen nincs , tény hogy sok ilyen létezik. Én plnem vagyok ilyen,"

Na, látod, a lányok közül sem mindenki olyan, amilyennek te vagy a kérdező felvázolta. Ennyit erről.


Szerintem rossz körben mozogtok, vagy nem tudom, de rengeteg lányt ismerem, akik nem a pénzre hajtanak. Ismerek olyat is, aki viszont igen.

Akit én szeretek már évek óta, egy teljesen átlagos férfi. Sokat dolgozik, alig van szabadideje, sok nő talán el is fordulna tőle elsőre, mert bár külsőre nekem nagyon tetszik, másnak lehet, hogy pont nem. Mégis, olyan tulajdonságai vannak és olyan boldoggá tud tenni, mint soha, senki más. Idővel úgyis mindenki rájön, hogy a külső megfog, de a belső az, ami megtart.

2016. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Attól még, mert egy nőnek a bizalom és a szeretet számít, nem biztos, hogy össze is fog jönni veled :D Nem csak a pénzt szerető nők nem jönnek össze veled, szerintem.
2016. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!