Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csupán azért mert házasok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupán azért mert házasok vagytok és a 23 éves lányotok azt mondja, hogy ő többet akkor nem akar majd látni titeket, nem válnátok el?

Figyelt kérdés

Bővebben:

A házasság már boldogtalan, a közös kölcsön, és a gyerek az aki miatt nem akar az illető elválni.

Mit tennétek ha a gyerek aki már nem az hanem 20 éves nő, aki fűvel fával összefekszik 2-3 havonta másik pasija van, elkezd az anyjának szövegelni, hogy te mi a fenét képzelsz magadról, te nem válhatsz mert azt az embert választottad most már vele kell maradnod bármit is teszel, bármilyen is a kapcsolatotok, meg amúgy is 40 évesen már öreg vagy és senkinek nem fogsz kelleni.


Szóval eleve egy ilyen lánynak az anyja helyébe lekevernék egyet.


Élnétek egy boldogtalan házasságban ahol már szex is csak 2 havonta van 1x, csak éltek szinte egymás mellett és csak vita van és halálos csend ami megőrjít már, és más után vágyakoztok, de amíg házasok vagytok addig nem lehettek a másikkal.


2016. máj. 29. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Még ha fiatal gyerek beszélne,de a lány lassan külön életet él.Válnék.
2016. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

1. Undorító lánya van az illetőnek. Nem szabhatja meg az embernek a gyermeke, hogy a szülő hogyan éljen kivel éljen. Vagy akármit is tegyen, nincs hozzá joga.

És ha ez a lány valóban ilyen akkor jobb ha befogja mert ő is váltogat állandóan.

2. eleve gyerek miatt nem szabad együtt maradni évszázadok óta a legnagyobb marhaság.

3. Ez már egy 20 éves lány, igen nem gyerek, még is hülye, szóval hülye duma az, hogy a gyerek miatt nem, ez egy vicc...

4. Nem, egyáltalán nem kell nem kötelező azért együtt maradni valakivel mert házasok, bumm nem jól választott nem sikerült, mások is szakítanak szétmennek, itt a papírokkal van csak probléma, de csupán azért mert házas nem kell, hogy elb**assza a hátralevő életét.

5. 40 évesen pedig egyáltalán nem öreg és találhat mást, de ha jól értem lenne is más.

6. ha az a kölcsön közös néven van, akkor a felét fizetnie kell, tudtommal....de ezt sokminden befolyásolhatja, nem tudom lakásban élnek e vagy házban az a ház vagy lakás saját e, közös e mert aki elmegy azt elvileg ki kéne fizetnie a másiknak ha eladják a házat vagy a másik nem akarja akkor is jár a fele a másiknak, de ez összetettebb....


Na mindegy a kölcsön miatt pedig még nagyobb marhaság ott élni, ha van egy havi fix jövedelme az illetőnek és nem a másik tartja el.


De lényeg, hogy NEM, ezek miatt nem kell, nem szabad együtt maradni, tönkreteszi az életét, az a nagy gyerek meg így is úgy is sz**ärik rá.

2016. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor az ocsem 10 eves volt es a valas szoba kerult ;(sosem akartak valni a szuleim csak beszelgettunk rola) akkor kozolte, "hogyha elvaltok akkor disznot kotok a sirotokhoz":-)))))))(pestiek vagyunk egyebkent:-)))


A sogorm 20 eves kamasz gyereke kozolte a sogorommal, hogyha elvalnak, vagy megcsaljak egymast akkor a tesojaval egyutt mindket szulot megolik:-)))

Szoval semmin nem csodalkozom. A no egy felnott, ergo nem kene h a 23 eves lanya befolyasolja a dolgot.

2016. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

El lennék keseredve, ha ilyen érzéketlen, önző gyereket neveltem volna.

Elváltam, és a lányom MEGÉRTETTE, hogy boldogtalan voltam, és mivel nagyon jó a kapcsolatunk, fontosnak tartja/tartotta a boldogságomat.

Igaz, ő még fiatalabb, és még időben váltam, így nem egy rideg légkörben nőtt fel. Jelenleg van új kapcsolatom, és a lányom szurkol nekem, ő mondja, hogy látja, mennyivel másképp bánik velem a párom, mint az apja, és hogy ő is ezeket fogja "elvárni" mostantól a leendő társától (kedveskedést, törődést, figyelmet, indulatmentes problémakezelést).

2016. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!