Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lettem egy sractol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lettem egy sractol, akivel egy par este voltam egyutt. A srac utana keresett, de en rajottem, h nem illunk egymashoz ezert leraztam. Szerintetek, hogy mondjam el a sracnak?

Figyelt kérdés

A terhesseg 4. hetebenvagyok, de meg szeretnem szakitani, viszont ugy gondolom, h neki is joga van tudni rola.

Megkerem, h talalkozzunk valahol, például egy csendes parkban. De fogalmam sincs, hogy vezessem fel a temat. Otletek?



2016. máj. 29. 20:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Eloszor en is ugy gondoltam, hogy nem szolok neki. Foleg azert mert emlitette egyszer, h o nem ert egyet az abortusszal es felek, h ne eroltesse a baba megtartasat. Vegul mondhat barmit, mert igy sem ugy sem all szandekomban megtartani, de ugy gondolom megis csak tudnia kell. Hiszen o is nagy reszben felelos az egeszert.
2016. máj. 29. 22:02
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is joga van róla tudni. A nem hatékony fogamzásgátlás ritkán csak egy ember felelőssége...Én egyetértek a döntéseddel, az abortuszellenzők sokszor nem gondolnak bele, hogy egy családban, ahol a gyereket tehernek élik meg vagy éppen egy gyermekotthonban felnőni nagyon fájó tud lenni.
2016. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
20%
Barmok...fogalmatok sincs róla mit műveltek ész nélkül. Nem is értem hogy lehet így ràadásul több éjszakának nekiindulni. Hogy lehet embereknek ennyire minden mindegy??!! Ráadásul olyan közönyösen beszél a kérdező,az a legnagyobb baja hogy elmondja-e,nem az hogy basszus az első babámat készülök elintéztetni.undorító!
2016. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Végül mi történt, kérdező?
2016. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem egy találkozót a sráccal, akinek kerek perec a szemébe mondtam, hogy terhes vagyok. Ő meg szerette volna tartani és elvenni engem feleségül. De mint említettem alig ismerjük egymást és nekem már nem jön be a srác, ugyhogy lemondtam róla is és a babáról is.
2016. jún. 12. 15:46
 16/18 anonim válasza:
24%
"nekem nem jön be a srác" ezzel mindent el mondtál ki vagy.
2016. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
17%
Gratulálok, kioltani egy kisbaba életét a felelőtlen emberek miatt. Szerencsétlennek még élni se volt esélye..
2017. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
93%

Jó, hogy elmondtad neki, legalább más lányt nem fog teherbe ejteni, mert emlékezni fog, hogyan ne csinálja.

A srác meg elég érdekes... Egyrészt valahol tisztelem, mert nagy bátorságra és becsületességre vall, hogy képes lett volna feleségül venni egy nőt, akit alig ismer, másrészt meg tiszta hebehurgya. Jól tetted kérdező, hogy nem bíztad rá az életed.

2017. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!