Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Foglalkoznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Foglalkoznátok olyan nővel, akinek párkapcsolata még nem volt, viszont már volt együtt férfival?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 13:44
 1/9 Blade Bone ***** válasza:
Háát... foglalkoznék igen, de hát hogy milyen formában, barátilag, vagy kapcsolatilag, az csak tőle függene. :)
2016. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért ne? Valahogy csak el kell kezdeni.
2016. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Alap. :)
2016. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kérdés, hogy fizetett e az együttlétért valamelyik fél?


Ha a válasz igen, akkor nem foglalkoznék vele.

Ha a válasz nem, akkor is elgondolkodnék rajta, hogy foglalkozzam e vele..

2016. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Most komolyan, miért hiszi mindenki, hogy bárkit érdekel egy párkapcsolatnál, hogy aásik félnem már volt e... Az számít, jogy velem van az asszonykám, azt, hogy előttem kivel volt milyen minősítésben, ahhoz 1részt semmi közöm, másrészt meg nem is érdekel...

Most velem van és ez a lényeg...

2016. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen nem kell parázni, nekem is csak egy kapcsolatnak nem nevezhető partnerem volt, ráadásul le se feküdtünk, csak petting volt, össze jártunk, de nem voltunk egy pár. Ezt elmondtam egy férfinak késôbb, nem akadt ki ezen, ugyanúgy foglalkozott velem.
2016. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem kicsit megrenditett de aztan rajottem felesleges azon lovagolni hogy a csaj mit csinalt elottem szoval igen jarnek olyan lannyal!
2016. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyivel, meg hogy történt. Én nem hiszek abban, hogy a múlt nem számít, mert abból derül ki, hogy ki milyen ember, milyen az értékrendje.
2016. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Titusztitusz ***** válasza:
PÁRKAPCSOLAT nélkül volt együtt az illető nő férfival,férfiakkal? Na nem...Ilyen nővel én nem foglalkoznék sohasem...(Mivel azt hiszem, hogy az ilyen nőkre szokták azt mondani többek között hogy ezek a nők "könnyüvérüek", és k.vák...)
2016. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!