Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarják mások ennyire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják mások ennyire, hogy újra együtt legyünk?

Figyelt kérdés
3 éve szakítottunk a volt párommal. Azóta neki is volt kapcsolata, és nekem is. Jelenleg mind a ketten szinglik vagyunk. Mikor ez kiderült az exem családja békítő folyamatba kezdett. Hívtak telefonon mi újság hogy vagyok menjek le hozzájuk (4 óra vonattal) . Lementem beszélgettem velük, és mondták, hogy nagyon szeretnék, ha újra együtt lennénk. Találkoztam exemmel is egy fél órára, de mivel ott volt a családja kínosan nem nagyon szóltunk egymáshoz. Ő elment, mert dolga volt, a családja meg csak szajkózta milyen jó lenne mégis 5 évig együtt éltetek stbstb. Elgondolkoztam én még ki is békülnék vele, de ő nem hajlandó. A családja nyúz, hogy én mit tegyek ,írjak levelet, hívjam fel... hiába mondom, ha ő nem akkor nem fogok a nyomába indulni. Saját döntése van. És napi szinten zaklat a család, de persze kedvesen, hogy na most akkor mi is van. Én nem tudom mit szűrjek le ebből? Tényleg szerettem a fiúkat, ezt az idő is bizonyítja. Nagyon jól megvoltunk. A szülők nem tudják miért lett vége,és nem is akarom, hogy megtudják. Én szakítottam vele, nyomós okom volt. Szerintetek mit tegyek? Induljak exem után? Vagy hagyjam, és a családja majd leáll ezzel?
2016. máj. 17. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Tekints el a családtól, és próbálj csak kettőtökre gondolni: ha nem unszolna a família, akkor kezdeményeznéd az összejövéseteket?

Csak amiatt ne tégy semmit, mert a család szeretné. Ez a kettőtök ügye.

Szerintem az is gáz, hogy kitetted magad annak, hogy fél órára kínos körülmények között a szülei otthonában találkozzatok. Ez egy kicsit szánalmas, már bocs. Ne csinálj magadból hülyét azzal, hogy most szaladsz utána. Önérzetes férfi már csak azért sem kezdené újra, mert nem akarja a kerítők szándéka szerint élni az életét.

2016. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért mentem le igazából, mert az exem huga nemrég szült, és megnéztem a picit. A hugával nagyon jóba vagyok mai napig :)

Exem nem ott lakik, hanem albérletbe, és csak felugrott, nem tudta, hogy ott vagyok. Ezért volt kínos.

Ha a család nem akarná, akkoris megpróbálnám vele újra. Hálistennek exem nem tudja, hogy kerít a család. Csak mivel ő nem mutatja semmi jelét, így elég hülyén jön ki. Fogalmam sincs hogyan tovább.

2016. máj. 17. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Komolyan képes lennél az exed után menni, csak mert a családja unszol? Nem értem, egyáltalán hogy fordulhat ez meg a fejedben, pláne, ha az ex még csak nem is akar tőled semmit.


Építsd le udvariasan a családot, mondd meg nekik, hogy velük szívesen kapcsolatban maradsz, de a fiukkal többé nem jössz össze, és kész. Nem valami hű-de-bonyolult folyamat.

2016. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Én szakítottam vele, nyomós okom volt."


Ennyi.

2016. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!