Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasim állandóan keresi velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim állandóan keresi velem a testi kontaktust de?

Figyelt kérdés
Korábban én is jobban igényeltem az ölelést, puszit, jól esett a közelsége.. De valahogy már nem. Amikor találkozunk akkor többnyire nem is beszélgetünk, keveset ha igen akkor sokat csak a szexről, ha nem csókolom meg megsértődik. Az a baj, hogy nem érzem, hogy fontos lennék neki mert elhanyagol, nem igyekszik már pedig annyira nem vagyunk régóta együtt. Megfogott, és azt hiszem most elkényelmesedett. Ami az én hibám részben, mert elkényeztettem. Szépeket tud mondani, de én tetteket nem látok. Elmondja hogyan fog rólam gondoskodni de aztán azt látom arra is lusta, hogy eljöjjön találkozni velem, ha neki kell jönni, kimozdulni otthonról. Ha én megyek az jó. Hiába kérem kedvesen, KONKRÉTAN mit szeretnék, tippeket adok neki miknek örülnék (még csak nem is anyagi dolgok), csak akkor lesz belőle valami ha kedve van hozzá ami sokszor nincs.. Cserbenhagyva érzem magam, nem tudok számitani rá. Másrészt vannak jó tulajdonságai amiket tisztelek, és amik miatt felnézek rá. De alapozni nem tudom tudok-e igy rá. Kedve szerint cselekszik denem mindig tehetjük csak azt amihez kedvünk van. Egy pici erőfeszitést, igyekezetet ha látnék rajta már más lenne. Ezek miatt nincs kedvem közeledni hozzá.
2016. máj. 30. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ezt így mond meg neki is, mint nekünk.
2016. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek neki mondtam, ezt itt mind nem de azt, hogy a tetteket hiányolom azt igen. Szerintem ha valakit szeretünk akkor nem kellene ezt igy mondogatni mert az jön magától..
2016. máj. 30. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nagyon úgy néz ki hogy neki csak szexre kellesz, de ahhoz meg szépeket kell neki ígérni. Azért a túlzott fizikai kontaktus és azért nem beszélget veled. Ne haragudj hogy ezt így megírom de nem érdekled mint ember, azért nem beszélgettek. Nekem is volt ilyen pasim, az ilyet dobni kell ha neked kapcsolat is kell, nem csak szex.
2016. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mondd meg neki amig nem latod a tetteket nincs sex es akkor meglatod valojaban is mi a cel :)
2016. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!