Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon heves lennék?

Figyelt kérdés

Előjáték közben szeretek kicsit bedurvulni,karmolni, erősebben szorítani. Ez már fetisizmus vagy csak szimplán hiperaktivizmus?

Szenvedélyes természetem van és nagyon kevesen tudják ezt átélni, tolerálni.

Pl. volt egy barátom,aki tolta mint a gép, de egy csepp pikantéria sem volt benne...:/


Velem van a baj?

A pasikat jobban fel kéne villanyoznom?

A szenvedély az nem magától vagy jön vagy nem jön?



2016. jún. 1. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Kettőn múlik, hogy milyen lesz a szeretkezés hangulata. Mi szenvedélyesen csináljuk, van benne durvaság is, de idő volt, mire idáig eljutottunk és kitapasztaltuk egymás preferenciáit.

Kommunikálni is lehet közben: "édesem, nagyon izgatna, ha kicsit húznád a hajam, kérlek legközelebb próbáljuk így ki" stb.

2016. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress olyan embert, akiből te is kihozod a szenvedélyt. Én alapjáraton szenvedélyes ember vagyok, de eddig csak a jelenlegi barátom, az első szerelem tudta kihozni ezt belőlem az ágyban is. Szerintem a legtöbben tudnak szenvedélyesek lenni, ha a megfelelő partnerrel vannak akit vagy nagyon kívánnak, vagy nagyon kívánnak ÉS nagyon szeretnek.
2016. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

ez olyan mint a BDSM, valakinek fekszik valakinek nem. Valaki kapni szeretni a fájdalmat valaki pedig adni. Ha megtalálja egymást a két pólus, akkor egy jó szexnek néznek elébe.


Ez a karmolós téma is ilyen... (amit én hívnék szenvedélyességnek, inkább a szexualitás egy alfajának).

És rád is ugyanazok a törvények vonatkoznak: valaki szereti ha végigkarmolják, durvulnak, valaki pedig nem. Azt kell megtalálni, szereti ennek kitenni magát, és akkor lesz teljes a szexuális életetek!

2016. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj, legalábbis én is ugyanilyen vagyok, és a párom imádja :D
2016. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lennel domina?
2016. jún. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha másképp nem megy, akkor igen, ez is egyfajta fétis.


A gond akkor kezdődik, ha sosem tudsz ráhangolódni a partnerre, hogy ő most vevő lenne erre, vagy éppen egy kis gyengédségre vágyik? Ehhez idő és tapasztalat is kell, hogy csak ráérezz, eleinte egyszerűbb a hagyományos módszert alkalmazni: beszélgettek egymással.


Van, akinek néha bejön az ilyen durvulás, ha épp olyan hangulatban van. De ehhez vagy meg kell érezned, mikor van ilyen hangulata, vagy neked kell ezt előidézni.


Ha a pasid épp gyengéd összebújásra, finom szexre vágyik, te meg karmolászod meg szorongatod, az eléggé lehangoló tud lenni.


Azt meg csak zárójelben biggyesztem a végére, hogy sem a hiperaktív sem a szenvedélyes szót nem használod helyesen.

2016. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!