Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feltett kérdésekre miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feltett kérdésekre miért levélben válaszol sok férfi?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem, ha felteszek egy kérdést, akkor miért nem oda írják, ahol a helye van- tehát a kérdés alá, hanem írnak nekem egy levelet a válaszukkal...

Ez miért jó?


2016. jún. 1. 12:51
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
97%

1. Mert szövegértelmezésből buktak.


VAGY


2. Ismerkedési szándék kezdeményezése miatt.

2016. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
12%
Mert nem kell, hogy mindenki lássa a válaszom. Nektek nőknek semmi nem jó? Hihetetlen.
2016. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
89%
Mert gyávák felvállalni a véleményüket.
2016. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

Miért ne láthatná mindenki? Név nélkül ír a legtöbb ember, nem tudni, hogy ki van mögötte.

Érdekes, mindig akkor írnak így levélben választ, mikor a kérdésből kiderül, hogy lány vagyok. Annak ellenére, hogy egyértelműen feltettem egy kérdést és nem ismerkedni szerettem volna, hanem erre választ kapni.

2016. jún. 1. 12:55
 5/56 anonim ***** válasza:
34%
Ebben semmi gyávaság nincs. Egyszerűen ahány ember annyi szokás.
2016. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
De a komment küldése gomb pont erre való. Minek kell levélben irogatni?
2016. jún. 1. 12:59
 7/56 anonim ***** válasza:
27%
Mert egy lehetőség a sok közül. Mért kell ezen kiakadni?
2016. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
86%
Mert gondolják, hogy ők majd valami okosat mondanak és ez miatt elindul egy beszélgetés, amiből dugás is lehet.
2016. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
89%
Ismerkedni akarnak. Elmondták már, térj napirendre fölötte. Attól, hogy hisztizel, nem fognak megváltozni.
2016. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
De azt nem értem, hogy a kérdésemből kiderül mondjuk, hogy van párom és akkor is írnak. Mégis, mire számítanak?
2016. jún. 1. 13:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!