Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feltett kérdésekre miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feltett kérdésekre miért levélben válaszol sok férfi?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem, ha felteszek egy kérdést, akkor miért nem oda írják, ahol a helye van- tehát a kérdés alá, hanem írnak nekem egy levelet a válaszukkal...

Ez miért jó?


2016. jún. 1. 12:51
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
14%
Mondtam már, hogy nem csak ismerkedési szándék miatt írhatnak privátban. Van aki ott válaszol és kész.
2016. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
24%
Te tényleg ilyen értetlen vagy? Nem tökmindegy?
2016. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
De nem írtok indokot, csak annyit, hogy így van és kész. Így nem várhatjátok, hogy elfogadjak valamit, ha mögötte nincs értelem
2016. jún. 1. 13:06
 14/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarják, hogy rontsa a százalékukat ha lepontozzák őket. Az a baj, hogy ez nagyon nem jó egy ilyen oldal szempontjából, ahol én ha kérdésem van, akkor először keresek, hogy van e hasonló kérdés az oldalon és milyen válaszok jöttek rá. Ha mindenki privátban irogat, akkor esélyem sincs rövid időn belül megtudni a választ, hanem írhatok ki én is és akkor várhatok 1-2 napot, hogy legyen válasz a kérdésemre.
2016. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
17%
14-es írta le jól. Én azért írok rá privátban emberekre, hogy a sok troll ne pontozzon le még akkor is, ha amúgy igazat mondok. Nagy divat itt az ilyen. Most már megnyugodtál kérdező?
2016. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
82%

Mert mi lesz, ha lepontoznak? Sírsz? Az egész oldal azért van, hogy a kérdésekre adott válaszokat a kérdések alá írják. Ha nem akarod, hogy más is lássa, akkor ne írd le. Maximum abban az esetben van létjogosultsága a privát válasznak, ha az valami különlegesebb pluszinformációt tartalmaz, vagy reakciót szeretne a kérdezőtől, és erre értelmesen megkéri, bármiféle zaklatási szándék nélkül.


De látom egyesek nagyon megsértődtek rajta, hogy nem mindenki kíváncsi a kis piti véleményükre különbejáratúan.

2016. jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és ritkán, de szoktam privátban írni.

Jellemzően akkor, ha azt feltételezem - gyakorlati tapasztalataim alapján -, hogy az olvasók nagy többsége nem tudna azonosulni a témával, de a kérdező helyzetéből adódóan igen. Akkor is privit írok, ha úgy vélem, többkörös válasz lesz, tehát visszakérdez, válaszolok, stb. Akkor is, ha mindenképpen érdekel a kérdező reakciója, mert számomra is érdekes a kérdés. A privit mindig észreveszem, a kérdésre adott választ nem. Akkor is, ha annyira speciális a válasz, amiből rám lehetne ismerni és ezt nem szeretném, hiszen ki tudja, ki olvassa a publikus választ (vannak ismerőseim az oldalon). Nálam ezek a szempontok játszanak szerepet.

2016. jún. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen 16-os válaszoló gyökerek miatt szoktam privátban válaszolni. Annyi itt az okos tudálék, hogy már kivágja sokszor a biztosítékot, a böngésző is bezáródik sokszor magától.
2016. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
77%
Azt hiszem, mindenki boldogabb lenne, ha a te böngésződ bezárulna, kedves 64%-os hisztiskislány. Az eddigi 14 válaszból legalább 6 a te rinyálásod.
2016. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én akkor szoktam privátban válaszolni inkább, ha témával kapcsolatban vannak meglátásaim, de szorosan nem kapcsolódik a kérdéshez a válaszom és nem akarom teleoffolni a kérdést.

Illetve a személyes, bizalmas közeg miatt.

Pl. a legtöbbször a terhes tini kérdéseknél fordul ez elő, mivel tiniként sokkal elítélőbb a társadalom, és ahelyett, hogy próbálnák segíteni, inkább megvetik és belé rúgnak, mert nincs így is eléggé benne a szärba...

Akkor én is inkább privátba adok tanácsot, kihez menjen, mit csináljon ilyenkor.

2016. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!