Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják az itteni férfiak, hogy a barátnőt "tartani" kell és hogy havi több tízezer forintba kerülnek?

Figyelt kérdés

Adott az alábbi kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Ami elég jól reprezentálja az itteni férfiak véleményét, amit már régebb óta olvasgatok.


Miért gondolják a férfiak, hogy a nőkre vagyonokat kell költeni, hogy a nők sosem fizetik ki a részüket és hogy csak azért vannak a férfiakkal, hogy ajándékokat kapjanak, valójában nem is szeretik őket?


Honnan veszik ezeket a marhaságokat?


2016. jún. 1. 14:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki milyet szakít olyat szagol...mondta nagyanyám....
2016. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Ezzel is magyarázhatják, hogy ők miért sikertelenek a társkeresésben. Sokkal egyszerűbb a felelősséget átkenni valamire, amin ők nem változtathatnak ("nők felszínessége" stb). Kényelmes így, hogy mindenki hibás, minden nő szemét, csak nekik ne kelljen semmit tenniük az életben.
2016. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Mert úgy tűnik számukra csak egy bizonyos típusú nő számít nőnek(ha érted melyik fajtára gondolok), azokra pedig bizony költeni kell, ha azt akarják, hogy "szeressék" őket. Amelyik pasinak ez a fajta nő kell, az meg is érdemli, hogy lehúzzák.
2016. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Bocs kedves második, de pont, hogy én tettem az életben valamit. A barátnőm lusta volt és motiválatlan. Akkor voltam jó neki, ha megvettem neki amit szeretett volna. Nem mondom, hogy az összes nő ilyen, de én belenyúltam a rosszba vele.
2016. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#4 a kérdés azokra vonatkozott, akik minden nőre ezt ráhúzzák, tehát én is ezekről a férfiakról fogalmaztam meg a véleményemet. (#2 voltam)
2016. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4.: akkor magadra vess, ha ilyet választottál. Akit hülyére lehet venni, azt mindig lesz, aki bepalizza.
2016. jún. 1. 14:30
 7/17 anonim ***** válasza:
2%
Ahhoz a legtöbb nő nagyon ért hogy kell a férfit bepalizni.
2016. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Leggyakrabban azért, mert semmi tapasztalatuk nincs, ezért haverjaikkal szájról szájra terjesztenek buta sztorikat, amikkel magukat igazolják, hogy jobb is így, és ők nem lúzerek, meg nincs semmi hibájuk, csak minden nő hülye. Erre szokták mondani, hogy ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hibás.

Biztosan vannak tényleg haszonleső idióta nők is, de messze nem ennyi, és ilyen eltúlzottan, mint ahogy ők azt kitalálják, hogy igazolhassák magukat.

Hagyd rájuk. Egymás kezét szorongatva, nyomorultul fognak meghalni, anélkül, hogy valaha is tapasztalták volna, milyen igazi kapcsolatban élni. Ő bajuk.

2016. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Jaj ilyet én is hallottam már, hogy a pasi nyavajgott, hogy a barátnője folyton megvetetett vele mindenféle drága cuccokat, pénzt kért tőle kölcsön, vitette magát drága helyekre, stb...

Erre én csak annyit tudok mondani, hogy aki olyan balfék, hogy hagyja magát lehúzni és teljesen kihasználni, az meg is érdemli a sorsát.

2016. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
10.: de te vagy mind közül a legtökéletesebb
2016. jún. 1. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!