Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy anyámnak két élettársa van, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Röviden leírva úgy élünk, hogy anyám mindkét élettársa velünk lakik ami engen azért zavar mert ha mondjuk átjönnek a barátaim vagy a rokonok akkor nem tudom mit mondjak, hogy kik ők, ez miatt már nem merek senkit áthívni, az ilyen kapcsola mennyire gyakori ?
2016. jún. 1. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem semmi anyukád van...Szerintem tiplizz le ha teheted.
2016. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te joisten! Ezt, hogy birod? :/

Nem semmi ez tenyleg. Ha nem lenne gyereke azt mondom oke...de en ilyet sose tennek. Szep kis peldat mutat.

Hany eves vagy?

2016. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az szép! Hát ne hívj át senkit hanem járj el otthonról, amúgy is elég fura lehet neked is a helyzet.
2016. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, azért nem költözök el mert nem szeretnék egyedül lakni
2016. jún. 1. 20:30
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

De inkabb elsz ilyen "kapcsolat" szemtanujakent?

Szegyellheti anyukad magat rendesen. Meg az elettarsai se lehetnek normalisak.

2016. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Ööö én ezt elég nehezen tudom felfogni. Ez akkor is elítélendő, ha valaki egyedül él és úgy csinálja. Nem tudom elképzelni mi vesz rá egy férfit, hogy ezt ennyire nyíltan eltűrje és azt a nőt sem, aki ilyen helyzetet kialakít és fenntart.


Abban biztos vagyok, hogy ez rád nincs jó hatással. Írtad is, hogy zavar, a barátaid előtt is magyarázkodnod kell. Nem tudom, hogy milyen más belső feszültségeket érezhetsz emiatt vagy a személyiségedet hogyan érinti.


Nem tudom milyen gyakori az ilyen, de amint látom a többi hozzászóló sem tartja elfogadhatónak. Nem vagy köteles ezt eltűrni amúgy. Megértem, ha nem szeretnél egyedül élni, de ez a körülmény nem elfogadható. Amúgy elmehetnél kollégiumba ha tanulsz még. Ha nem tanulsz már, hanem dolgozol, akkor elgondolkozhatsz azon, hogy érdemes lenne-e albérletbe menned. Esetleg barátnőkkel vagy egyetemista lakótársakkal egy albérletbe.


Nem kell elfogadnod ezt a helyzetet. Főleg ha ez neked nem jó. Amúgy meg jótanácsként mondom, hogy vigyázz magadra. Az ilyen laza erkölcsű férfiak előbb utóbb rájönnek, hogy egy 20 éves lány vagy és nem tekintenének a "nevelt lányuknak", ha érted mire célzok.

2016. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még az zavar, hogy mások így mit gondolnak róla, a fia vagyok
2016. jún. 1. 21:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocs, valamiért úgy értettem a lánya vagy.

Akkor legalább ilyen téren biztonságban vagy.

De ettől még ugyanúgy nem kellene eltűrnöd. Viszont akkor lehetnél egy kicsit merészebb is a fickókkal. Kérdezd meg, ha mások jönnek, mit mondjál, kik ők?


Amúgy lehet le kéne ülnöd anyukáddal is. Egyrészt hogy megbeszéld vele, miért csinálja ezt és elmond neki, hogy ez téged zavar. Másrészt tőle is megkérdezhetnéd, hogy mégis mit kéne mondanod, ha jön hozzátok valaki.

2016. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Wow, poliamor anyuka! Szerintem olvasgass a témáról, gondolkozz el róla, miért választják néhányan ezt az életformát, hátha jobban megérted.
2016. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
61%
Szerintem azért tart két férfit mert nagyobb szexuális vágya van az átlagnál
2016. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!