Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő az átlaghoz képest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő az átlaghoz képest sok szenvedésen ment át, az kiábrándító, menekülnél? 26N

Figyelt kérdés

Valakivel véletlen találkozom. El kezdtem érezni valamit. Rideg, elutasító voltam vele, félek, ha tudná az igazat, csalódna. Olyan dolgokon mentem át gyerekkoromtól, amiről nem szokás csak úgy beszélni, csak mélyebb ismeretség után. Testileg semmit nem engedtem neki, ezért nem alakult ki ez a mély ismerkedés.Itt fizikai szenvedésekre gondolok, amik megtanítottak élvezni az egyszerű örömöket, a nyugalmat. Ezekkel megint szembe kell néznem, amiről nem tud. E miatt szexuálisan se vagyok képes közel engedni. Beszéljek neki ezekről, hogy alakuljon valami?

Vagy menekülni fog?


2016. jún. 2. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszélj róla neki nyugodtan. Lehet hogy menekülni fog, de az már az ő baja.
2016. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól mert átestél gyerekkori traumákon attól még lehetnél kicsit érthetőbb,értelmesebb!
2016. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat ez igy elegge keves ! En magamhoz koltoztetnelek messzire a szenvedesedtol ha tudnam hogy mi a helyzet. Szerintem nem art tudni
2016. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdésed elemezve nem a sok szenvedésed miatt menekülnék, hanem a titkolózásod miatt, meg a "Rideg, elutasító voltam vele" miatt.
2016. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenki azt hiszi, hogy ő milyen sokat szenvedett az életben. Végül is mindenki nyomorog a saját szintjén. A szegény azért, mert nem gazdag, a gazdag azért, mert nem milliomos, a milliárdos meg azért, mert nem ő irányítja a világot. Én is sokat szenvedtem, pont ezért van bennem megértés a lelki betegekkel szemben. Egy sokat szenvedett embert arról ismered fel, hogy nem ítélkezik mások felett.
2016. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ismersz*
2016. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Fizikai szenvedésre gondolok, nem csak gyerekkorira, amin normál esetben nem megy át az ember. Itt most nem a lelki fájdalmakra gondolok, az is volt, de azt nem tartom annyira súlyosnak.
2016. jún. 2. 15:50
 8/10 anonim ***** válasza:
:(
2016. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem három esélyes a dolog 1 nem mondod el és lelép 2 elmondod ezért lép le, 3 megérti és veled marad
2016. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha elmondod neki. Lehet, hogy megérti, lehet, hogy menekülni fog, de ha nem mondod el, akkor valószínűleg azt fogja gondolni, hogy nem jön be neked, és felhagy az ismerkedéssel.
2016. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!