Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan erjem el, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erjem el, hogy soha tobbe ne legyenek erzeseim?

Figyelt kérdés
1 ferfit szerettem igazan, es az se lett az enyem, hanem mase. Borzasztoan faj mar lassan egy eve. Soha tobbet nem akarok senki irant semmit erezni, nem csak ferfiak irant nem, senki irant, csak azt akarom, hogy boldog legyek senki mas nem akarom, hogy erdekeljen.
2016. jún. 2. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Most ezt mondod.. én is éreztem így, sőt most is olyan lehetetlen patthelyzetben vagyok, hogy azt kívánom bár ne lennének érzéseim. De remélem te is tudod, hogy ez elég lehetetlen. Szerintem legalábbis nem lehet nem érezni. Biztos van, hogy az ember maga alatt van és hidegebb az átlagnál, ellen akar állni, de majd jön valaki, akinek csak te leszel és meg fog változni a véleményed! :)

Addig is kitartást, átérzem a helyzeted!

2016. jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dr. Kevin Dutton: Sikeres es bolcs pszichopatak.


Te mivel a te agyad ebbol a szempontbol egeszsegesen mukodik, sosem lehetsz teljesen erzeketlen. Tanulni viszont sokat lehet a pszichopataktol.


23N

2016. jún. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fog menni, eleve ott a bukta,hogy boldog akarsz lenni, miközben azt akarod,hogy ne legyenek érzéseid. A boldogság is egy érzés. Érzelmek, érzések nélkül nem élet az élet.
2016. jún. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 cukilányka 0.0 ***** válasza:
A boldogság is egy érzés, ha nem érzel semmit, boldogságot sem érzel.
2016. jún. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lobotómia?
2016. jún. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!