Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szörnyen féltékeny vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyen féltékeny vagyok. Mit tehetnék, hogy ne legyenek rossz érzéseim?

Figyelt kérdés
A barátomnak sok lány barátja van, valamelyik tetszett is neki régebben. Én nem tudom ezt megérteni, mert nekem soha nem voltak fiú haverjaim. Nekem nem sok barátom van (2-3), de ő vagy 6 lánnyal levelezik. Volt csoporttársai. Meg volt rá példa h megfordult egy csaj után. És mi rá a garancia h a csoporttársait nem nézegeti úgy?Meg találkozik 3 csaj volt csoporttársával,azt ő az egyetlen pasi ott.Ez feldühít és elszomorít.
2014. febr. 11. 01:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Biztos nem vagy még 17 sem...

2014. febr. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz a feltételezést,de 21 vagyok.Az igaz h ez az első komolyabb kapcsolatom.2 éve tart.
2014. febr. 11. 02:01
 3/7 A kérdező kommentje:
és sztem a féltékenység nem korosztály függvénye
2014. febr. 11. 02:01
 4/7 anonim ***** válasza:

hát nemtudom... én konkrétan 95%-ban csak lányokkal szoktam beszélgetni pl. facebook-on, és némelyikkel igencsak jóban vagyok, és ha lenne barátnőm, őket nyilván akkor sem adnám fel

de nem lenne oka a barátnőmnek féltékenynek lennie, elég hűséges típus vagyok :)

bár ez egyénfüggő, szóval nyilván nem mondhatom neked biztosra hogy a te barátodnál is minden rendben, vagy éppen azt hogy nincs

2014. febr. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én párom is addig féltékenykedett,míg tényleg más nő agyában kötöttem ki.Most örülhet,mégis neki lett igaza.Remélem most már boldog,10 évig feleslegesen aggódott.
2014. febr. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%

azért fordul meg más csajok után, mert már rádunt.


tudod, a szexben nekünk, férfiaknak nem számít, hogy mennyire vagy szép, mit csinálsz meg, sorolhatnám. Pár numera után a világ legjobb nőjét is elkezdjük unni. a változatosság kell nekünk. és amikor unjuk a csajunkat, akkor érzékenyebbek vagyunk a vizuális ingetekre, pl a jó seggekre, szép cickókra, érted?


mivel gondolom a pasid is hasonló korú, gondolom jól levarrja ezeket a csajokat. minden féltékenykedő hisztis P megérdemli ezt :D

2014. febr. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
olyan barátság sosem lesz lány-fiú között mint fiú-fiú között, ezek nem olyan barátok, biztos mennek a célozgatások is párszor ha csak heccből is egymást közt, én jogosan félnék a te helyedben, na meg pláne hogy amint irod élőben is találkozgat más lányokkal, túl nagy a kisértés
2014. febr. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!