Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú nagyon nőies...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nagyon nőies mozdulatokat tesz sokszor akkor homokos?

Figyelt kérdés

Van egy 25 éves fiú az ismerettségi köreimben, aki nagyon lányos mozdulatokat tesz és sok lány barátja is van. Nem tudok róla, hogy párkapcsolata eddig lett volna.

Fura, mert nagyon közvetlen, ölelkezős típus, viszont sokszor nagyon férfias is tud lenni.

Férfiak társaságában teljesen normálisan viselkedik, nők társaságában megnézi a nőket, de nagyon nem foglalkozik velük.


2016. jún. 3. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Ismerek egy srácot, akiről nekem is elsőre ez volt a véleményem, hogy biztos meleg, mert nőiesek a gesztusai.


Aztán jobban megismertem, voltam is náluk, és kiderült, hogy egy az egyben az anyja: ahogy beszél, ahogy gesztikulál, stb. Van két nővére is. Szóval egyszerűen csak nők vették körül, és így nőtt fel.

De nagyon is szereti a nőket. ;)

2016. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi nőies annak sok oka lehet, nők között nőtt fel például... ez szokott a leggyakoribb ok lenni. De sok más oka is lehet, akár meleg is lehet, ki tudja...
2016. jún. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!