Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nyomul rám egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomul rám egyszerre mindenki? És mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a barátom másfél év után. Műszaki egyetemen tanulok, sok fiú kevés lány arány nálunk is fennáll. Több fiúval is tartom a kapcsolatot (főleg szaktársakkal), nagyon jó barátaim lettek és fontosak nekem, de csak mint barát. Viszont mióta egyedülálló vagyok szinte az összes barátom velem akar lógni kettesben, van, aki simogat, van, aki "drágám"-oz (attól tartok nem poénból). A lányokkal is jóban vagyok és mondták, hogy velük nem fordult elő ilyesmi. Eleinte örültem, hogy segítenek és talpra állítanak ilyen nehéz helyzetben, de akkor még azt hittem, hogy barátként támogatnak. Már nagyon zavaró, de félek, hogy ha megemlítem, akkor a "kikosarazás" miatt barátként se gondolnának rám.

2016. jún. 3. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Eddig sem voltak a barataid csak arra vartak hogy mikor leszel szabad preda.
2016. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy az egyes írja. Egészséges férfitól csak barátságot remélni naivitás.
2016. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem barátként tekintenek rád,hanem nőként.Szerintem tisztázd le a helyzetet.
2016. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, itt az idő szelektálni közöttük és kicsit gondolkodni azon, hogy melyik a reális udvarlás, melyik csak a szexfelkérés. Nagyon hasznos lesz, ha így gondolkodsz.
2016. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Attól tartok igazatok van és itt az idő tisztázni a helyzetet
2016. jún. 3. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:
"(főleg szaktársakkal)" Na ja! A jo öreg szakik.
2016. jún. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!