Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik egy férfi de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy férfi de nem merem neki elmondani, mert még sohasem randiztam, hogyan közelítsem meg?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy férfi nem csak a külseje egy nagyon normális kedves ember.

Viszont még soha nem randiztam, nem volt párom stb...

Így nincs sok tapasztalatom a férfiakakkal.

Nem tudom, hogyan tudathatnám vele, hogy nekem nagyon is bejön.

21L



2016. jún. 3. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd el teázni/kávézni/ebédelni egyszer.
2016. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál még, hogy esetleg beszélj vele?

Vagy hogy üzenj neki?

2016. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb látnia kell rajtad, hogy tetszik neked. Érdeklődj felőle, mosolyogj sokat, próbálj vele különböző témákról beszélgetni, kérd ki a véleményét 1-1 dologgal kapcsolatban. Viszont ügyelj rá, hogy ne ess át a ló másik oldalára, ne vidd túlzásba. Ha ő is hasonlóan érez, akkor ez az egész viszonylag könnyen fog menni és lépni fog. :)
2016. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!