Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy valljam be neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljam be neki, hogy beteg vagyok? 27N

Figyelt kérdés

Nem élünk párkapcsolatban. Véletlen ismertem meg, néha találkozunk. Komolyabban próbálkozik. Régóta ismerem. Eljött az ideje, hogy elmondjam. Nem lehet, nem is akarok párkapcsolatot a betegségem miatt. Lenne rá mód, de nagyon sok idő, energia, fájdalom, pénz.

Szeretném, ha beszélnénk utána.( Bele szerettem.)Vagy erről mondjak le?

Elkopik majd, mint a radír?


2016. jún. 4. 01:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt már egyszer feltetted, de akkor se írtad le, hogy mi a betegség, pedig kíváncsiak vagyunk rá.
2016. jún. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az valaki más volt szerintem.
2016. jún. 4. 01:32
 3/8 anonim ***** válasza:

ha te nem akorod és labilis is vagy egy felnött párkapcsolat feldolgozásához mégis mit vársz...

idővel minden kapcsolat kiürül nem egy amerikai tini film ahol boldogan élnek míg....

27 évesen vállald fel az életed

2016. jún. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond meg neki mi a bajod, ez hülyeség hogy a betegséged miatt elzárkozol egy kapcsolat elől, mivel az élet olyan, hogy bármikor bárki beteg lehet. Tehát ha valaki ugy kezd bele a kapcsolatba hogy semmi baja, ugyanugy rövid időn belül megbetegedhet vagy sulyos baleset érheti. De viszont annyival tartozol neki hogy őszintén elmondod mi van veled és ketten döntsetek hogyan lehet tovább.
2016. jún. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is butaság, hogy ilyen felfogásod van, hogy a betegséged miatt nem is akarsz párkapcsolatot.


Tudod, a betegség az ÉLET RÉSZE!! Ha nem halálos betegségről van szó, akkor nem tudom, hogy miért tartózkodsz a szerelemtől. Bár igaz, hogy még akkor is meg tudod magad ajándékozni a szerelemmel, ha tudod, hogy mennyi időd van hátra, mert akkor igyekszel a legjobban eltölteni a maradék idődet.


Hogy is szól a házassági fogadalom?

Jóban, rosszban, egészségben, BETEGSÉGBEN, gazdagságban, szegénységben..stb.


Ha egy kapcsolatot nem ápolsz, akkor még egészséges szervezettel rendelkezőknél is vége lesz.


Változtass mentalitás, és felfogást. Ha komolyan gondolja, akkor nem fogja őt hidegen hagyni a dolog, segíteni fog neked mindenben és közös erővel lehet, hogy hamarabb meg is gyógyulsz.


Jobbulás kívánok neked!

2016. jún. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mi bajod.

Mert más lesz a válasz ha pcos-ed van, vagy hiv-fertőzött vagy.

2016. jún. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok pénz -> olyan betegsége van, amivel csak mesterséges megtermékenyítés lehetséges.


Ő akar egyáltalán gyereket?

2016. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. DE attól tartok, nem fogod megtenni.
2016. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!