Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok költekezni, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok költekezni, a barátom igen?

Figyelt kérdés
Most csak én dolgozok. Nem élünk még együtt, de tervezzük a közös életet. Szokott tőlem kérni apróságokra. De ma meglepett, hogy kérdezte megkaptam-e a pénzt amit vártam, a válasz nemleges volt. És akkor mondta, hogy nem baj úgysincs kedve bulizni a hétvégén. Én nem is akartam volna igazán költelezni, csak arra, amire jelen pillantban szükség van, mivel nem sok pénzt várok. Meglepett, hogybigy kijelentette ezt.
2016. jún. 2. 20:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Nincs közös kassza még.
2016. jún. 2. 20:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Ès ő szokott rád költeni?
2016. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő is dolgozott még nemrég de nem keresett sokat és az már el is ment szükséges dolgokra neki, meg ilyenkor mindig engem is meghiv valahova.
2016. jún. 2. 20:19
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

????

Ha nekem nem lenne pénzem, a pofám leszakadna a páromtól kérni, hogy elmehessek bulizni lol. Ha együtt mentek, ok, de külön? Nem, bocs.


(Igazából ezért nem értem az itt kommentelő pasikat, akik a magukat a pasijukkal "eltartató" nőkről hadoválnak, mert akár az oldalon, akár a környezetemben szétnézve inkább látok példát a semmirekellő pasi + dolgos nő párosra mint fordítva. fordított esetben mondjuk a nő általában otthon van és komoly házimunkát végez, de a pasi az szinte sose)

2016. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Együtt megyünk természetesen, ha megyünk. Ilyenkor ha van neki, ő hiv meg, ha nincs akkor én állom.
2016. jún. 2. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert vagytok egyutt ilyen emberekkel? Es felreertes ne essek, itt most nem a "ferfi-fizet-nemfizet" kerdeskorrol van szo, hanem arrol hogy a parod (tok mindegy hogy ferfirol vagy norol beszelunk) elore fejben mar kolti a TE fizetesedet/penzedet. Ha azt mondod neki hogy "igen megkaptam", akkor meg azt mondta volna hogy "juj akkor hetvegen parti!". Es ez a gusztustalan viselkedes mind notol, mind ferfitol.
2016. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:( ez nem az első eset. Mindig rossz érzés fog el ilyenkor. Mert amúgy h nem is kéri szivesen fizetek mert tudom ha nincs neki. De ilyennel még nem találkoztam, hogy valaki kér. Habár a modora is nyers, nem nagyon nevelték meg.
2016. jún. 2. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:

miért tűröd? jó neked?

én biztos nem pénzelnék egy munkanélküli

2016. jún. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!