Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem ezt magamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt magamba nőkkel szemben?

Figyelt kérdés

Van egy olyan tulajdonságom amin nem igazán tudok változtatni, Ellenben gyakran kapom az alázásokat sértéseket, gúnyolódásokat nőktől, Igy már kicsit el is ment a kedvem az egésztől mert tudom, hogy úgy is csak ugyanazt kapnám. igy nem látom értelmét annak hogy próbálkozzak. külsőmmel nincs különösebb gond, sportos kinézetem, tehát az még nyerő is lenne, de nem azzal van a gond.

A jövőben valahogy szeretném félre tenni ezt az egész dolgot, s közömbös lenni, magamnak élni, mert igazából szeretek egyedül lenni, megszoktam, de ugyanakkor nehéz is mert tényleg annyi szép lány létezik, csak hát valahogy mindig eszembe jut az, hogy én kevés lennék..

Akik hasonló cipőben jártok, hogy vagytok ezzel ?

F


2016. jún. 4. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Írd már le légy szíves, hogy mi az a tulajdonságod, amin nem igazán tudsz változtatni!


"...valahogy mindig eszembe jut az, hogy én kevés lennék.." Legyen már egy kicsivel több önbizalmad.


Van még pár mondat, amit szintén ki lehetne emelni, mert egy csomó hülyeséget összehordtál, már bocs!

2016. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De hát lehetsz közömbös. Sétálj az utcán szemkontaktus nélkül, nem kötelező senkit sem leszólítani, egy ideig ha szeretnéd, ignorálhatod a külvilágot, ami alatt csak magaddal törődsz. Kell egy kis önismeret és egyedüllét úgyis ha az ember nem tudja magáról mégis merre tart és hol van jelenleg.
2016. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na és ha Ők közelednének ? Mi legyen a normális viselkedésem, mentalitásom ? Pl ha jeleket ad, vagy mond olyanokat, ne igazán foglalkozzak vele ?
2016. jún. 4. 12:30
 4/7 anonim ***** válasza:
De mi a konkret problemad? Igy, hogy nem irod le, nem lehet erdemleges valaszt sem adni.
2016. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok.
2016. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem hogy egy nő közeledne közvetlenül bármikor is feléd, és ezt most nem sértésnek szánom.

De az az igazság hogy nagyon is egyszerű az ilyen passzív jeleket figyelmen kívül hagyni. Mit gondolsz akinek kapcsolata van és kap jeleket az minden egyes alkalommal leáll társalogni? Nem.

Te szerintem alapból nem akarsz magadba maradni. Épp az ellenkezőjét akarod, szóval rosszul állsz hozzá a dologhoz. Hiába kapsz elutasítást , újra kell próbálnod. Nem kell rögtön, lehet hogy pár hét pihenő jót fog tenni, de szerintem te pont nem az a "magadban is elvagy" típus vagy. Szóval hajrá.

2016. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mitől lennél kevés?

Ha jól értem van egy tulajdonságod, amit Te se szeretsz, akadályozza a komoly kapcsolat kialakulását. Szeretnél is változtatni ezen, de nem tudsz.

2 lehetőség van:

1.csak szex és más semmi, tart amíg tart, a nő legyen tisztában vele, hogy csak szex

2. felvállalod a rossz tulajdonságod, ha tényleg kedvel, elfogadja.

Az a baj, hogy igényled a szabadságot vagy nem tudsz kötődni? Utóbbi necces, végleg megszakítod a nőkkel a kommunikációt, ami nekik fájhat,

előbbi eset kivitelezhető, ugyanilyen nővel( én is ilyen vagyok, egy héten 1 találkozó max, vagy kevesebb, nekem ez az igényem, de nehéz ilyen pasit találni, aki nem csak a szájba végzés miatt járna össze velem, hanem szeret is, ha nem is szerelemmel).

Nem tudjuk, mi ez a tulajdonság pontosan. Így nehéz használható választ adni.27N

2016. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!