Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS hogyan kezeljem a féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS hogyan kezeljem a féltékenységet?

Figyelt kérdés
Rettentően féltèkeny vagyok a párom egyik kollehanőjére. Mielőtt mi megismerkedtünk,ők ismerkedtek,de nem volt köztük semmi. Nem tudom elviselni,hogy mikor közös szolgálatban vannak a nő 10 centire ül mellette az autóban órákon keresztül,kettesben.... Vmi tipp,hogy ne érezzem magam ilyen szörnyen?
2016. jan. 12. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Rendőrök?

Közös megfigyelés?

Biztos szex.:D

Sorry,viccelek.

Bizalom.

Mást nem tehetsz,mert az indokolatlan féltékenykedés megfogja mérgezni a kapcsolatod.

Javíts az ömbizalmadon,az segíteni fog!!

Amikor pozitívabb véleménnyel vagy magadról,jobban elhiszed,a barátod tényleg odavan érted,nem fog lecserélni másra,nem fog megcsalni.

2016. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Amig nem -10 centirol van szo addig nem kell aggodni :)


De az elso valaszolo jol mondta, a sajat onertekelesedet kell fejlesztened, mashogy nem megy.

2016. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Vele nem éreztetem,csak magamban őrlődöm itthon egyedül. Tudod nem attól félek,hogy megcsal. Sokkal inkább attól,hogy (nyilván) beszélgetnek,egyre jobban megismerik egymást,esetleg fennál a vonzalomm..érted? Meg vannak olyan munkaheyi dolgok,amiket én nem értek,mert nem làtok bele,a kolleganő viszont igen. És félek,hogy rájön,hogy milyen jó,hogy van nő,aki megérti azokat a dolgokat,amiket én nem. :'(
2016. jan. 12. 21:26
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez egy nehéz ügy. Mivel tudod h ismerkedtek is szerintem ezzel mindenki így lenne mint Te. Én azt tenném h kielégíteném a párom testileg, lelkileg egyaránt mert így a legkisebb az esély arra hogy baj legyen...ha ezek után megy akkor menjen..
2016. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Miket nem értesz?

Mire gondolsz pontosan?

Van konkrétum is,vagy csak egy ilyen félelem?

2016. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lehet az önbizalom dologban valami. Az előző párom megcsalt. Ami szörnyűbb: bele is szeretett a kolleganőjébe. És tartok attól,hogy a múlt szükségszerűen megismétli önmagát.
2016. jan. 12. 21:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Vannak a kolleganojenek olyan ertekei amit a parod fontosnak tart es neked nincsenek meg? A szakmai hozzaertes fontos a parodnak?
2016. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Progresszív utazó: jelenleg konkrét nincs,de vannak dolgok,amik miatt sokszor ideges,de nem mondhatja el itthon (saját érdekemben sem),viszont a kolleganővel meg tudja beszélni. Én sokszor nem értem,hogy miért nem tud elszakadni a munkájától itthon sem,a kolleganő biztos megérteni,hiszen ugyanazt csinálja.
2016. jan. 12. 21:30
 9/14 A kérdező kommentje:
Nincsenek. Neki csak szeretet kell,megértés,szenvedély,törődés. Azt mondja minden megvan bennem,ami neki kell. Ráadásul teljesen különbözőek vagyunk a nővel. Én pici vagyok és dundi,ő magas és vékony..valamiért mégis felkeltette az érdeklődését előttem a nő.
2016. jan. 12. 21:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Ott van a kutya elásva.

Gondold végig,az előző kapcsolatodban mit hibáztál,biztosan voltak hibák,vond le a konzekvenciát,tanulj belőle.

A történelem nem mindig ismétli önmagát,ne aggódj,ez nem törvényszerűség.

Előző válaszoló nem mondott hülyeséget,elégítsd ki a barátod testileg,és lelkileg,de nagyon FONTOS,ÁT NE ESS A LÓ TÚLOLDALÁRA!

2016. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!