Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1,5-2 éve nincs komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5-2 éve nincs komolyabb kapcsolatom, ez most tényleg gáz 26 évesen?

Figyelt kérdés

Voltak randik, többszöri találkozások, de végül egyikből se lett semmi. Vagy miattam vagy az illető miatt, de ez nem is lényeg.

Most van egy srác akinek szimpatikus vagyok, de nekem nem tetszik. Mások szerint hülye vagyok, hogy válogatok. Szerintem meg ez nem válogatás, csak ha valakihez nem vonzódok, nem jön be, nem fogok összejönni csak, hogy legyen valakim mert ő aranyos.

Család szerint már ideje volna egy komolyabb kapcsolatnak...



2016. jún. 4. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem meg ez nem válogatás, csak ha valakihez nem vonzódok, nem jön be, nem fogok összejönni csak, hogy legyen valakim mert ő aranyos." - Ennyi. Aki ezt nem érti, az hülye, akár "barát", akár családtag.

26 évesen az a gáz, hogy hagyod, hogy mások lazán belepofázzanak az életedbe, és megmondják, mit csinálj/hogyan élj. Na ez barátom Qrva nagy gáz.

2016. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki szerint gáz?

Ha a pasi már ilyen kijelentéseket tesz, hogy hülye vagy, hogy válogatsz, akkor jó hogy leszarod a fejét és otthagyod.


Jó hogy nem anyáz le, mert nem fekszel le vele...

Undorodom az ilyen emberektől!

2016. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még egy barát szemébe is meg lehet mondani hogy " álljál már le, majd döntök én". Nem értem miért hagyod befolyásolni magad, vagyis elnézést, épp hogy nem hagytad. És örülök is neki. Azt tedd ami szerinted jó. Mást nem kell megtanulni!
2016. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
az a gáz, hogy 26 évesen nincs saját értékrended, hanem napraforgó módjára más vélemények érdekelnek.
2016. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy gáz lenne mások véleményét kikérni!! Attól még nem mások döntenek felettem, sőt nagyon nem érdekel ki mit gondol rólam, én csak kíváncsi vagyok ki, hogy látja ezt a témát, attól még nem mások elvárásai szerint élek!
2016. jún. 4. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan siralmas 4-5 év az életemben - az első nagy szerelem után 23 évesen - hogy senkim sem volt. Valahogy mindig megtaláltak a hülyék, akik csak szexelni akartak, az meg nem kellett. A család bekaphatja! Nem olyan könnyű a sok puncivadász között megtalálni azt, akivel tényleg tervezni lehet, és mindezt velünk akarja!
2016. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!