Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri megváltoznom miatta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri megváltoznom miatta? Ti mot tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Duci vagyok ha lefogynék járna velem, megis tenném miatta de sokszor beszólt pont azért, hogy hatással legyen rám és lefogyjak de nekem ez természetesen nem esett jól amenyire szerettem annyira bennem maradtak a bántásai is, még ha nemis rosszból szólt be. Mindenképp le fogok fogyni ezt eldöntöttem a kérdés, hogy megéri e egy ilyen fiú mellett kitartanom?

L/22 F/27


2016. jún. 5. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne várjatok egymásra szerintem. Fogyjál le ha úgy látod jónak, de azt magadért tedd, ne másért. 29/f
2016. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eggyet értek
2016. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed le szeretnél fogyni tedd meg. De szerintem a fiú mellett nem érdemes kiatrtanod. Ha egy lány iránt komoly érzelmeim vannak nem adok neki utlimátumot, hogy csak akkor járok vele ha lead pár kilót.. Aki így indít az nem érdemli meg, hogy miatta változz meg.
2016. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magadért válts életmódot, de akinek a külsőd ennyire nem felel meg pár kiló plusz miatt (hacsak nem vagy bálna), az ha lefogysz is fog okot találni, hogy mért unjon rád. Nyilván nem a belső tulajdonságaidért szeret, különben járna veled most is.
2016. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogyj le, de végül ne jöjjél össze vele. :D Lehet, hogy igaza van, az egészséged miatt. Kérdés, hány kg vagy, mert ha mondjuk 65 és azt akarja, hogy 55 legyél, az más, mint ha pl 90 felett vagy.
2016. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy és hány cm?
2016. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem!

Csakis magadért változtass!

Ez egy bunkópöts...

Ha kellenél neki, akkor ducin is kellenél.


Nem mondom, hogy ne fogyj a saját érdekedben, de ez így nagyon gáz a pasi részéről.

2016. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!