Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem, miben kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem, miben kellene megváltoznom?

Figyelt kérdés
Ma jöttem rá, hogy elég komoly haragot érzek a nők iránt. Úgy érzem nem vesznek komolyan a lányok, de beismerem, hogy komoly önbizalom hiányom van. Fura srác vagyok, az a tipikus nehéz eset. Aki válogat, akinek senki sem jó, viszont sokszor előfordul, hogy beleszeretek egy személyiségbe és kénytelen vagyok továbblépni.. Az állandóan poénkodó stílusom miatt(sokszor bunkó), nem tudok közeledni, kifejezni az érzéseim.21F

2016. febr. 28. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Önbizalmi szinted valóság közelébe érdemes raknod tények analizálásával.

Ezen meg gondolkozz, nem ismersz mindenkit.

2016. febr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!