Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derithetnem ki hogy en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derithetnem ki hogy en hanyas vagyok kinézetre?

Figyelt kérdés
Ha nem akarom hogy felismerjenek
2016. jún. 7. 10:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom, hogy minden embernél más. Max egy átlagot vonhatsz el.

Csináld azt, mint a többiek, megkérdezed melyik megyéből írnak és a lakhelyedről íróknak nem küldesz képet.

2016. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Keress 10 embert, aki elfogadja egyáltalán azt, hogy az emberek lehet skálázni az ellenkező nemnek kinézet alapján. Ezután küldd el nekik a fényképedet és várd a válaszukat.


Fontos hogy legyen egy skála, amihez hasonlítani tudnak. Tehát akinek egy Scarlett Johannson csak 6-os, azoknak ne igazán hallgass a véleményére, mert ők ebben a kérdésben nem tudnak objektívan és logikusan gondolkozni és inkább az érzelmeikre hallgatnak.

2016. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Kuldhetek olyannak fenykepet aki elotte kuld nekem magarol hogy biztos nem ismerem-e?
2016. jún. 7. 10:56
 4/24 anonim ***** válasza:
42%

3:

Szerintem butaság ilyenek miatt félned.


Matekból látom hogy sosem lehettél jó, mert a statisztikát nem igazán érted. Magyarország 10 milliós ország. Téged felismerne elsőre maximum 100 ember (de inkább annyi sem), ha képet küldenél magadról.

Szerinted mennyi az esélye hogy itt ismerősbe botlasz? Én már sokszor küldtem itt magamról képet és még sosem találkoztam ismerőssel.


De adok egy tippet ha félős vagy: Kérdezd meg mindenkitől hogy hol lakik, melyik városban, mielőtt képet küldesz neki. Ha ugyanabban ahol te, akkor ne küldj neki. Ennyi.

2016. jún. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Költőnő? ***** válasza:
58%
Micsoda trükkös képkórincsálás xd
2016. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
5.: nem korincsalok kepet nekem az nem kell semmire ha keet akarok beirom gugliba. Csak biztositani akarom magam.
2016. jún. 7. 11:01
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha ennyire paranoiás vagy akkor egyáltalán mit keresel itt? Menj le az utcára, menj oda egy ismeretlenhez és kérdezd meg hogy 1-10 skálán mennyi vagy. La bumm
2016. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szia! Én mind a két nemet megkérdezném! És igen ha meg irják ki honnan ír akkor kitudod szürni!!
2016. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az embereket skálázni. A személyiségteszt kategorizálást is utálom. Miért fontos ez neked?
2016. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
9.:azért, mert nem igazán tudom, milyen is vagyok, otthon pedig nem kapnék objektív véleményt úgysem :)
2016. jún. 7. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!