Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy inteligens,normális lányról van szó és nekem régóta tetszik.Azt irta hogy Külső:7 Belső:9 Esély:5

Szerintetek lenne esélyem nála?Sokat beszélgetek vele meg sokszor van olyan dolga amit csak velem beszél meg.



2016. jún. 7. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azt irta hogy Külső:7 Belső:9 Esély:5"


Jól sejtem, hogy ez a pontozgatás a facebokról ered, miszerint: "Lájk és pontozlak *.*"

Hát ne is haragudj, de ez a fent említett dolog nekem a lehető legovisabb és egyben szánalmasabb dolog. Ez alapján mindennek nevezném a lányt csak intelligensnek nem. Egy értelmes csaj nem irkál ki ilyeneket és nem áll neki fűt-fát lepontozni, mint valami darab húst.

2016. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

VÉÉÉÉGREEE!!!


Végre egy igazi felnőtt párkapcsolati kérdés, nem ám tini, hanem gamer felnőtt kérdés. A legjobb helyre írtad ki, mindjárt felírom neked a három számot valami jó kis integrál egyenletbe, hogy megtudjuk, van e esélyed.

2016. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez milyen pontozás?

De nem lehet túl intelligens az a lány, ha pasikat pontozgat.

Mi ő valami önjelölt zsűritag?

2016. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aaa aa pontok Lacikam, pontok :D
2016. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én kértem hogy értékeljen.amugy 4-5 tanuló
2016. jún. 8. 07:58
 6/8 anonim ***** válasza:
ok, a csaj 4-5-ös tanuló, akkor Te vagy a felnőtt, hogy ide írtad ki a kérdést? Mi a francnak kezdesz tini csajokkal?
2016. jún. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
14vagyok
2016. jún. 8. 09:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem a tini kategóriában fárasztod a jó népet? Így már értem a kérdést...kisgyerekek vagytok még, miért nem pl a tanulással foglalkoztok? Bőven ráértek még a kapcsolatosdival.
2016. jún. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!