Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyt adtok rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyt adtok rá, hogy továbbra is működni fog?

Figyelt kérdés
A barátommal távkapcsolatban élünk nem túl régóta, azonban nagy a szerelem, és abszolút komolyan vesszük egymást. Én szeptembertől egy igen tanulós egyetemre megyek, és még távolabb leszünk egymástól, mint eddig voltunk, ráadásul az időm is sokkal kötöttebb, kevesebb lesz, mint eddig volt.

2016. jún. 8. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A hétvégi találkozásokat mindenképpen meg kellene oldani. Figyelj arra is, hogy találd meg az egyensúlyt a tanulás és a magánélet között, különben elmagányosodhatsz.
2016. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ez ti életetek ti alakítjátok. Bármi megtörténhet.


Tapasztalataim szerint, a távkapocslatok akkor működnek, ha van mire alapozni. Tehát a felek testközelben is együtt voltak. És akkor jobban küzdenek azért, hogy együtt maradjanak. Míg a távkapcsolatként született kapcsolatok valahogy nehezebben állják ki a hét próbát. A fene sem tudja miért van ez. Talán biológiai oka van.


De mondom: abszolút rajtatok múlik a dolog! Viszont találkoznotok kell, mert ha sokáig lesztek külön gyengülhet a kapocs.

2016. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy nyáron jöttem össze jelenlegi párommal, egy hetet nyaraltunk közösen, előtte soha nem láttam, aztán szintén távkapcsolat, 150 km.Még egy évem volt egyetemen, ő akkor kezdte.Nem mondom, hogy nagyon könnyű volt amíg mindketten tanultunk, de (szerencsére) olyan helyen voltam, hogy az utolsó év nem túl húzós.Amikor végeztem a környékén kerestem munkát, volt félretett pénzem, albérlet és voila, megoldva (náluk nem költözhettünk össze).A fontos az, hogy valamiből finanszírozni kell a távkapcsolatot egyetem mellett is.Nem kell mindkettőtöknek folyamatosan dolgoznia, de ha van egy-egy diákmunka, akkor az segít.Plusz legyen bármilyen húzós is, a hétvég találkozókat meg kell oldani.Ja és jótanács, próbáld meg "besűríteni" az óráid a hét első felébe, így az nehezebb lesz, de szabadabbak lesznek a hétvégéid.

Még megjegyzem, 6 éve vagyok együtt immár feleségemmel, szóval sok sikert

2016. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
itt 1300 km-ről lenne szó...
2016. jún. 9. 12:42
 5/5 A kérdező kommentje:
de csak fél évig...
2016. jún. 9. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!