Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki egy tipikus szürke egérke, és egy nőies nő, és mi az "átmenet"?

Figyelt kérdés

Így magamtól ha meghallom a szürke egér szót Emma Watson jut eszembe, tehát egy ilyesmi:

[link]


A nőiesről pedig Svetlana Bilyalova:


[link]


Viszont hogy az átmenet mi lenne, azt nem tudom. A két nő teljesen más testi adottságokkal rendelkezik, így ha ruhát cserélnének, semmi se változna.


Szerintetek az első nő hogyan lehetne nőiesebb, és a második hogyan lehetne irodai munkahely kompatibilisebb? Illetve Emma mennyire szürke, és Svetlana mennyire nőies?



2016. jún. 9. 00:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem a kinézettől függ, hanem a személyiségtől.
2016. jún. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, kb. úgy öltözködöm hétköznapokon mint a képen linkelt Emma, és az alakom is hasonlóan semmi. Sokszor megkaptam már ezt a "szürke egér" jelzőt, de hogy a 8-as válaszoló gondolatait átvegyem, "hétköznapokon az ember hétköznapian néz ki".

De az az igazság hogy hülyén is érzem magam sok sminkkel, műszempillával, és rövidebb dolgokkal, pont az adnrogün/Emmás kinézetem miatt. Őt smink nélkül simán el lehetne adni egy Justin Bieber-féle férfinak, Svetlana-t viszont nem igazán. Mivel most utóbbinak olyan natúrabb kinézetet nem találtam, legyen egy hasonló adottságú hölgy a példa (Kylie Jenner):

[link]

Telt ajkak, kerekebb arc, gyönyörű haj. Emmának ez nincs, akárhogy szépítjük. [link]

Ott a szájnyalós jelenetben se találom túl vonzónak. Oké, szép nagy szemeket sminkeltek neki, de ezzel kifújt.


(Rövid hajjal meg tényleg fiúnak nézett ki: [link] )


Ha még "fiúsabb" alakot nézünk mű dolgok nélkül(bár ugye modell, és az arányok kegyetlen jók :D), akkor Marina Nery kifejezetten jó nő. Nem "csöcscsoda", de neki is gyönyörű arca van: [link]


De (hipotetikus gondolat) Emmának hiába töltenék fel a száját, inkább hülyén nézne ki vele, nem vonzóan, pont a fiús feje miatt. Vagy legalábbis így érzem. :/

2016. jún. 9. 13:07
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

12-es

Ez leginkább ízlés kérdése.

Én egyet tudok veled érteni. Emma W fiús, nőietlen és nagyon kell sminkelni, hogy lánynak tűnjön.

viszont van, akinek ez tetszik. Nekem ugyan nem, mert az említett sok görbés, nőies, szopós-szájú, nagy szemű, dimbes-dombos a zsánerem, de vannak ismerőseim, akiknek ez jön be.

2016. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez most arra megy ki, hogy bebizonyítsd magadtól, hogy nem vagy jó nő? Írj akkor Magadról, ne másokat sokkolj azzal, hogy szép, természetes nőkről állítod, higy nem szépek, mert nem az az egy, konkrétfajta arcuk van, mint azoknak, akiket mintaként mutatsz.


Szerintem Emma szép, a többi csaj meg legalábbis nem szimpi, de a göndörhajún kívül rendkívül üres, buta és átlagos arcuk van.

2016. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam hogy Emma csúnya, és nem is tartom annak...de ahogy a 13-as is mondja, fiúsnak viszont nagyon fiús, és nehéz belőle "jó nőt" faragni. Mondjuk itt valahogy sikerült, ezeken az Elle fotózásokon nőként is magabiztosnak nézett ki:


[link]


[link]

Ez a kicsit kócos hatású haj valahogy életet lehelt bele. A sminket is eltalálták nagy füstös szemek, és a szája alakján is alakítottak egy kicsit ceruzával, ill. ettől a natúr színtől teltebbnek is tűnik.(az első képen)

Viszont ez egy fotózás, hétköznapi életben ilyesmit nem tudom hogy lehetne összehozni o.O kóKinek van erre ideje és pénze? o.O

Egyébként ha kicsit jobban akarom megfogalmazni, a nőiesség alatt arra gondoltam, hogy hogyan lehet növelni a szexuális értelemben vett nőiességet, anélkül hogy túl erotikusra sikerülne. :D


Az a "konkrét fajta arc" pedig arról árulkodik, hogy az ösztrogénszintje rendben van, mint ahogy a jó testarányok is. Persze az más kérdés hogy ez kinél jelenti ténylegesen ezt, és ki plasztikáztatott.

Egyébként akik linkeltek képet azok közül ez a nő is szép, max a bőrén kellett javítani (csak alapozóval, szempillaspirállal és szájfénnyel is jó nézne ki):

[link]


Magam helyett meg azért használom Emmát mert tényleg egy kategória, és őt nem is fogják kimoderálni. Ha magáról tölt fel képet az embert, azt viszont mindig törlik.+ Így mégiscsak közvetetten érint az esetleges "kritikán aluli vagy" komment (kaptam már ilyet), mintha konkrétan én lennék a képen.

2016. jún. 9. 15:26
 16/22 anonim ***** válasza:
92%

'Az a "konkrét fajta arc" pedig arról árulkodik, hogy az ösztrogénszintje rendben van, mint ahogy a jó testarányok is. ' - mondd, te megbuktál bioszból? :D


Amúgy Emma Watson nőies, természetes, és nagyon szép. Akiket te linkeltél, mint mintát, szerintem taszítóak és közük sincs a nőiességhez. Agymosás eredménye ez a gondolkodás :D


Nekem ők a kedvenceim: Nina Dobrev, Emma Watson, Natalie Portman, Marie Avgeropoulos, Sophia Bush, Phoebe Tonkin

Vszeg többet is találhatsz köztük akire ráböfögöd h nem nőies :D


Amiket Emma Watsonra írtál, szvsz Kristen Stewartra igazak inkább.

2016. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ja. Például a női hermafroditák, akiknek le nem szállt heréjük van, a hüvelyük vakon végződik, gyakran modell alkatú szőke nők.


Hagyjuk már Emmát meg ezeket a hülyeségeket. Mindenkit ki lehet úgy sminkelni és öltöztetni, hogy a mai szemmel menőnek nézzen ki. De kit érdekel ez, mért hergeled Magad rajta? A pasikat sem érdekli. Ellicitálnak egy sör felett azon, hogy ki melyik cicababát dugná meg, aztán normális, átlagos, szerethető lányokat választanak.


Amúgy

2016. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Titusztitusz ***** válasza:
53%
A két típus közötti átmenetet nem nehéz elképzelni...Mondjuk mindkét hölgyet fel kéne öltöztetni egy elegáns kiskosztümbe,vagy valamivel térd fölött végződő szoknyába, harisnyával,magassarkuval, aztán már meg is volna az "átmenet"...Egy, avagy két "nőies nő,akik se nem prostisak, se nem szürke verebek"...
2016. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szóval amúgy sokszor a cicababák a legszürkébb egerek, mert mind ugyanúgy néznek ki, és néha azért foglalkoznak ennyit a külsejükkel, akinek másuk sincs. Tíz év múlva meg simán csúnyák és ráncosak lesznek.
2016. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

"'Az a "konkrét fajta arc" pedig arról árulkodik, hogy az ösztrogénszintje rendben van, mint ahogy a jó testarányok is. ' - mondd, te megbuktál bioszból? :D "

Nem buktam meg. A másodlagos nemi jellegekhez hozzátartozik arcforma is, az ösztrogén miatt a nők ezen a részen is kerekebbek ideális esetben, míg a férfiaknak vékonyabb, hosszabb arccsontjuk van a tesztoszteron miatt. De ha szemléltetem lehet hogy jobb lesz:

[link]


A középső személy Erika Linder, androgün modell. Amikor kisminkelik és nőként modellkedik, így néz ki: [link]


Jolieból viszont nem tudsz ilyen egyszerűen férfit faragni (volt egy ilyen szerepe, de ahhoz kellett maszk is), és Pietro tanár úrból se kerekedne ki egy szép nő. Avagy egy másik kérdésre is válaszolva, nem olyan egyszerű/nem lehet bárkit "divatosra sminkelni".


Az eredeti kérdésre pedig összegezve a válaszokat: a ruházatot tekintve, valami térd fölött érő szoknya-szerű (volt egy linkelt piros ruhás nő, és említetek a kiskosztümöt rövidebb szoknyával), harisnyával és magassarkúval.

- Sminkből meg annyi kell, amennyit az ember nem szégyell. (Ha piros ruhás a képből indulok ki)+ Mintha a fodrásztól jöttem volna ki. (Esetemben csak azt ne :D )

2016. jún. 9. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!