Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esik rosszul (csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik rosszul (csak nekem), ha 31 éves férfiként a legtöbb huszonéves nő magáz?

Figyelt kérdés
Max 2-3 évvel nézek ki idősebbnek szerintem, sportos vagyok, trendnek megfelelően öltözködök. Akkor mire fel ez?
2016. jún. 9. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elegancia, sportosság, tekintélyt sugalló külcsín stb. Naná, hogy magáznak. Máris kivívtad a tiszteletüket.
2016. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok és nő rendszerint ,magáznak a férfiak ha ismeretlen helyre megyek.
2016. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak nála van ez így. Lehet tényleg a tisztelet. Ugye én mentőtisztként legtöbbször ing, elegáns cipő, szövetnadrág trióban jelenek meg. Bár akkor is ez van, ha sportcipő, póló, farmer 3 asban megyek ide-oda.
2016. jún. 9. 17:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem azért magáznak, mert idősnek gondolnak. Egyszerűen biztos olyan a megjelenésed, tekintélyt parancsoló vagy. Ez inkább vedd megtiszteltetésnek.
2016. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hacsak nem szólnak külön, vagy engem már eleve nem tegezve szólítottak meg, akkor én is egyből magázom azt, akiről látom, hogy idősebb nálam. Részemről ez egy ilyen fura berögződés, anno anyukám ezt tanította, és megmaradt :D


Szóval, az alapértelmezett nálam is a magázás, kivéve, ha nem te szóltál hozzám először. Ennek nincs köze a tisztelethez (bocsi), vagy ahhoz, hogy mennyivel öregebb vagy (jeeej), egyszerűen így lettem nevelve.


23/N

2016. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Agyam eldobom! Komolyan ez akkora probléma neked? Örülj neki hogy tisztelnek! Azért magáznak. Hogy nézne ki ha rögtön szó nélkül tegező viszonyba kerülnétek? Elnézve a szakmádat lehetnél komolyabb felfogású ember!
2016. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ittittitt ***** válasza:
öreg vagy ember,azért.hajad is ösz?
2016. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért esik rosszul. Itt a neten a tegeződés megy, de élőben biztosan magáználak, hisz nem ismerjük egymást.
2016. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg az esik rosszul, hogy 36 éves nőként a huszonévesek, de néha még 18-19 évesek is letegeznek:D
2016. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem ősz a hajam.
2016. jún. 9. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!