Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esik rosszul (csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik rosszul (csak nekem), ha 31 éves férfiként a legtöbb huszonéves nő magáz?

Figyelt kérdés
Max 2-3 évvel nézek ki idősebbnek szerintem, sportos vagyok, trendnek megfelelően öltözködök. Akkor mire fel ez?
2016. jún. 9. 17:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát gondolom azért esik rosszul mert a fiatal pipikre fáj a fogad ők meg minden alkalmmal felhívják az idősebb korodra (és arra, hogy emiatt talán nincs náluk esélyed) a figyelmet ezzel a magázódással. Senki sem szeret öregedni.

Amúgy meg ezt csak te hiszed, hogy 2-3 évvel nézel ki idősebbnek. Nem biztos, hogy mindenki más így látja. Nem mindenki tudja jól megítélni mások korát.

2016. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az még nem azt jelenti, ha magázódik,hogy nincs náluk esélyem. ;)Ha beszélget a két fél, változhat a dolog pozitív vagy negatív irányban is.
2016. jún. 10. 20:26
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is vedd megtiszteltetésnek.

Ha küldesz képet őszintén megmondom, hogy milyen...

20n

2016. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!