Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom az anyukájába szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom az anyukájába szerelmes?

Figyelt kérdés

A kezdetektől fura volt nekem. Anyukája mindig becézgeti mintha 5 éves lenne. Mindenhol úgy ölelgeti mintha kicsi lenne még. Múltkor mondta nekem az ő kicsi fia örökké a pici fiacskája lesz értsük meg mind. Nem értettem miért mondta mindenki előtt. A párom nem velem ebédel. Haza jár. Mivel nyugdíjasok a szülei mindig kiviszik a kaját nekik. Ők fizetik ki. Párom a felét megeszi. Nekem ez is fura. Pár hónappal ezelőtt anyukája 20 percenként hívogatta a fiát. Már szóltam ebből vegyenek vissza. Szombaton reggel ide csörög délre mit csinál. Ha tudja én is főzök azt lesza.rja, akkor is miért nem megyünk át? Miért nem vagyunk ott egész nap? Vasárnaponként ott kajálunk. Párom sose mondja sose kérdi mikor megyünk az enyémekhez! Kicsípve megy el az anyjához. Mindig mondja párom az ő anyukája főz a legjobban a világon, nála jobban senki se tud. Én erre: igen, mindenkinek a saját anyukája főztje a legjobb, ezt tudtad? Mérgesen nézett rám.

Múltkor eltört pár bordája anyukájának. Egy beszélgetésnél azt mondtam milyen rossz lehet a repedés. Rosszul mondtam fáradt voltam. Párom erre kikelt magából. Hogy én milyen ember vagyok, mire figyelek stb... köpni nyelni nem tudtam.


2016. jún. 10. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd el még időben.
2016. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd őt a francba, egy anyámasszony katonája, nem tud elszakadni az anyjától, ez nem egészséges!
2016. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a párod érzelmileg egy kisgyerek szintjén van, az anyjának pedig nincs más öröme az életben csak a gyerek s nem akarja életének egyetlen kincsét elengedni mert akkor rájönne,hogy mennyire elrontotta a saját életét. ennyi.
2016. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta az ő kapcsolatuk normális és így helyes.
2016. jún. 10. 16:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem helyes a kapcsolatuk, menekülj!

Nekem is volt ilyen exem, de ő az apjával volt így. Igaz, ő azt mondta, hogy utálja, hogy állandóan ugráltatja, mégis mindig az volt, amit az apja mondott. Pedig külön laktunk. Megbeszéltük, hogy hétvégén elmegyünk valahova, majd indulásnál közölte, hogy hát az apja áthívta ebédre, úgyhogy inkább nem jönne velem... M E N E K Ü L J!

Rá fogsz jönni később, hogy valójában mekkora teher volt ez a pasi.

29N

2016. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra legyél felkészülve, hogy nem a fiacskájával, hanem voltaképpen az anyjával fogsz járni, sajnos vannak ilyen birtokló szülők, a gyerek közben felnőttként is döntésképtelen és veled kapcsolatosan mindenben a rokonokat és haverokat fogja kérdezni.
2016. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Látod nem csak én mondom hogy hagyd ott...:/

Nem azt mondtad hogy nem akarsz panaszkodni róla?

2016. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm! :) kedves utolsó. Nem igazán értelek?!
2016. jún. 10. 17:17
 9/11 opened paradise ***** válasza:
Fuss...
2016. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bence_ ***** válasza:
Érzelmileg az édesanyáján maradt. Ameddig ő nem válik le addig te csak második leszel.
2016. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!