Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőket miért zavarja, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket miért zavarja, ha a férfi volt már prostinál?

Figyelt kérdés

Én nem voltam a prostinál, csak itt GYK-n lehet olvasni, hogy sok lány írja, hogy neki kizáró ok a férfinál, ha volt már prostinál dolga.


De mi ezzel a gond, hogy ha nem volt kapcsolatban, volt prostinál? Nem megcsalta a barátnőjét, csak igénybe vett egy szolgáltatást.


Plussz ha figyelt a védekezésre, nagy eséllyel nem kapott el semmit.

Mi a gond a nőknek ezzel?



2016. jún. 11. 15:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
81%
A férfit miért zavarja, ha a nő előtte prosti/ "hostess" volt? Na pont ezért.
2016. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavar, csak nem jövök vele össze. :)
2016. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

De miért nem.


Egyébként nem hiszem, h zavarná a férfiakat.


De sztem az más, ha valaki ebből szerzi a pénzét, vagy erre költi. Mert meglehet rendesen is keresni azt a pénzt, aztán arra költi amire akarja. De aki prostizik...

2016. jún. 11. 15:23
 4/41 anonim ***** válasza:
96%

Én férfi vagyok, de szerintem pl. azért, mert ezek szerint a férfi a szexre úgy tekint, hogy megvásárolható valami.

És ez lehet sokak számára kiábrándító.

2016. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Hát szerintem attól még, hogy valaki pénzért vesz szexet, attól még nem tekint ár úgy, csak neki is vannak szükségletei.
2016. jún. 11. 15:28
 6/41 anonim ***** válasza:
80%

Hát ez az, hogy ő ilyesfajta "szolgáltatást" vesz pénzért.

Ráadásul egy olyan nőtől akiben boldog-boldogtalan megfordult, és hiába fürdik le, és mossa le magát kívül-belül, attól még undorító marad, mert úgy használták mint egy szemetesládát.

2016. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
79%
És hát valljuk be őszintén, senki nem szeretne egy utcai szemetesládát ölelgetni...
2016. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert ez az mutatja hogy a férfi képes élvezni a szexet olyankor is ha a másiknak nem jó (mert ugye a prostinak nem jó, ez nem a tündérmese) és nem zavarja, ha másnak rosszat okoz. Na most én ilyen egyénnel nem kÍvánok lefeküdni, ki tudja, hogy velem nem fog-e így bánni? Ennél még az is jobb ha egyéjszakás kalandjai vannak. Ott legalább jó esetben kölcsönös élvezetekről van szó.

A szükségletekkel meg ne egyere már, olyan béna. Nem állatok vagyunk, a szex jó dolog nem létszükséglet, senki sem halt bele a hiányába még.

2016. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
91%
Ráadásul honnan tudja a férfi, hogy nem olyan prostival fekszik le akit elraboltak, megvertek, kényszerítettek, megerőszakoltak hogy rávegyék erre a munkára és utána minden pénzét elveszik,fogja tartják, stb? Ezt senki sem reklámozza. Mert egy ilyennel lefeküdni konkrétan nem jobb mint az erőszak.
2016. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
76%

Azért kérdező mert a nőre tud úgy tekinteni mint egy darab húsra, egy megvásárolható portékára. A prosti nem örömében teszi szét a lábát, kiszolgáltatott helyzetben van.

Aki fizetett már a szexért abban a férfiban nehezen tudnék megbízni.

2016. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!