Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőket miért zavarja, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket miért zavarja, ha a férfi volt már prostinál?

Figyelt kérdés

Én nem voltam a prostinál, csak itt GYK-n lehet olvasni, hogy sok lány írja, hogy neki kizáró ok a férfinál, ha volt már prostinál dolga.


De mi ezzel a gond, hogy ha nem volt kapcsolatban, volt prostinál? Nem megcsalta a barátnőjét, csak igénybe vett egy szolgáltatást.


Plussz ha figyelt a védekezésre, nagy eséllyel nem kapott el semmit.

Mi a gond a nőknek ezzel?



2016. jún. 11. 15:09
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Nem létszükséglet, írtam ezt a szót valahol?
2016. jún. 11. 21:51
 32/41 A kérdező kommentje:
Persze, kikapcsolódni, szórakozni se létszükséglet, vagy szükséglet, az ember mégis leül tvzni, vagy kirándulni... így talán érthetőbb egyes embereknek is.
2016. jún. 11. 21:52
 33/41 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem önkéntelenül is hozzá fogja kötni a nőt ahhoz, hogy neki jár a szex, meg kell, hogy kapja bármi áron.

Ez nagyon rossz irányba viheti el a kapcsolatot.


Mert ugyebár a prostitól megkap mindent.

Üzletnek tekinti a szexet, a prosti a testét adja, ő meg fizet érte és cserébe az van, amit a pasi akar.

2016. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%

Az én exem is prosti ellenes volt, ennek mindig hangot is adott, erre kiderült róla, hogy 6 évig űzte az ipart.

Tipikus nő volt sajnos, mindig kifogom az ilyeneket!

2016. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
62%
Amiket felhoztatok a prosti ellen, az mind igaz. De a lényegről még mindig nem esett szó. A prosti egy segédeszköz. Mint a csónak. Átmehet valaki ezerszer csónakkal a Dunán, attól még úszni nem fog megtanulni, és ha éles helyzetben nem jut csónakhoz, csak térdig mer majd a vízbe menni, de a túlpartra nem jut át. Elmehet valaki ezerszer a prostihoz, attól még nem fogja megérteni a női lelket, és ugyanolyan alkalmatlan lesz egy tartós kapcsolatra, mint előtte. Nekem személy szerint semmi bajom a prostikkal. Bizonyos fokig mindenki prosti, mindenki eladja magát, az erejét, az eszét, hogy pénzhez jusson. Nekem csak azzal van bajom, ha fiatal fiúk mennek a prostihoz. Fiatalként tanulni kell a szerelmet. Álmodozni, ábrándozni, belevágni, csalódni. Fájni. Aztán felállni, és újra megpróbálni. Ez egy rendkívül fontos időszak (lenne) az ember életében. Ha csónakba ül, időlegesen megkerüli a problémát, de attól a probléma ott marad, és sohasem fog megtanulni megküzdeni vele. Mert a tanulóidő lejár. Felnőtt fejjel már nem lehet tanulni a csalódásokból, kudarcokból. Ezek mind kényelmetlen érzések, és a felnőtt igyekszik messze elkerülni ezeket. Nem szívesen lép ki a komfortzónájából, inkább arrébb megy kétszáz méterrel és keres egy csónakot.
2016. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

"Bizonyos fokig mindenki prosti, mindenki eladja magát, az erejét, az eszét, hogy pénzhez jusson."


Ez érdekes, kifejtenéd bővebben, mire gondoltál? :)

2016. jún. 12. 10:54
 37/41 Gábor19... ***** válasza:
17%
Oh kérdező ne foglalkozz ezzel. Nagyon sok normális nő nem ítéli el a prostizást amig nem párkapcsolatban csináljuk:)) Akik meg elítélik azok meg a tipikus kis királylányok akik a naagy hercegre várnak:)) Másrészt meg hát mondogatják hogy őnekik nem kéne ilyen férfi' de ezek a nők azt is mondogatják hogy nekik a kedves, aranyos, romantikus férfi kell, a pénz-külső nem számít.. -aztán mégis kinek adnak esélyt, kikkel jönnek össze?!?.. Naugye;)
2016. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
53%

"Ez érdekes, kifejtenéd bővebben, mire gondoltál? :)"

Nem szívesen, mert ezt kevesen értik meg, és csak hőbörgés a vége.

Arra gondoltam a kérdéses mondatnál, hogy mindenki eladja a testének egy részét. A kubikos a testi erejét, az agysebész a kézügyességét és az eszét, stb. A prosti a gyomrát adja el. Ehhez a "szakmához" ugyanis elsősorban erős gyomor kell. Mint pl az ápolónői szakmához is. Csak míg utóbbinak megmarad, sőt napról napra nőhet az önbecsülése, a prosti azt is eladja.

De távolabbról szemlélve, ahonnét már nem látszanak az apró részletek, csak azt látjuk, hogy mindenki az idejét forintosítja. Azt az időt, ami már soha nem jön vissza.

2016. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
Azért mert ingyen nem tudott összeszedni senkit
2016. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
47%
Van olyan férfi, akinek fizetnie kell, mert ingyen nem kaphatja meg. Például nem jóképű, félénk, stb.
2016. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!