Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőket miért zavarja, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket miért zavarja, ha a férfi volt már prostinál?

Figyelt kérdés

Én nem voltam a prostinál, csak itt GYK-n lehet olvasni, hogy sok lány írja, hogy neki kizáró ok a férfinál, ha volt már prostinál dolga.


De mi ezzel a gond, hogy ha nem volt kapcsolatban, volt prostinál? Nem megcsalta a barátnőjét, csak igénybe vett egy szolgáltatást.


Plussz ha figyelt a védekezésre, nagy eséllyel nem kapott el semmit.

Mi a gond a nőknek ezzel?



2016. jún. 11. 15:09
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
91%

Szex az nem szükséglet!


Kidoblak a sivatagba.. nem a szexhiány miatt fogsz megdögleni, hanem kiszáradsz.

2016. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
51%
Az én értékrendembe ennél kisebb dolgok se férnek bele. Aki prostihoz jár, az járjon prostival, csináljon a prostinak gyereket. Zsák a foltját. Normális férfi normális nőt akar. Egy olyan férfit vagy nőt, aki pénzt ad szexszért vagy pénzért szexszel, nem lehet tisztelni. Nincs benne semmi tartás. Csak egy eszköz. De saját magát minősítette azzá. Szerintem gusztustalan aki qrvázni jár. Aki meg qrva...hát... Mindenki a saját szintjén keresgél, de maradjon is azon a szinten. Nem pedig összefekszik boldog boldogtalannal, majd feleségnek persze egy szende, rendes nőt szeretne.
2016. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
82%
Én pl. a nemi betegségektől tartanék,van amit óvszerhasznàlat mellett is el lehet kapni.
2016. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező a nőket minden zavarja:

- elítélik, aki nem akar volt pr*stit feleségnek/barátnőnek/élettársnak

- elítélik, aki sok nővel voltál, lenézik aki senkivel sem

- selejt vagy, ha nem jön össze, de akkor is ha részegen jött össze, sőt rádagasztanak mindenféle jelzőt ( akkor is, ha te és nem a hölgy volt a részeg, akkor is ha te voltál az "áldozat" :) )

- lenéznek, ha nincsen pénzed, kutyába sem vesznek

- dettó ugyan ez, ha a pénzeddel villogsz, de azért ajándékokat elvárják, de ne számítsál semmi jóra :)


"Aki fizetett már a szexért abban a férfiban nehezen tudnék megbízni."---másrészről, akinek fizettek érte pedig elvárja a tiszteletet és bizalmat tőlünk, különben férgek vagyunk :) Ezt persze sulykoljátok is belénk, az nem férfi aki ezt nem nézi el!

Hát köszi :)


Kérdező tojd le, minek foglalkozol ilyen butaságokkal?

A mondás szerint a k*rvából lesz a legjobb feleség... Akkor, hogy is van ez???

2016. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
28%
A nőket zavarja, hogy náluk jobb csajjal is voltál már, tudják esélyük sem lenne 1v1 ben a profi ligában :)
2016. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
75%
Sok igazság van abban, amit előttem leírtak a válaszolók. Talán csak azt felejtették ki, hogy az a pasi, aki prostihoz megy, alkalmatlan a párkapcsolatra. Ha alkalmas lenne, talált volna partnert, és nem fizetős szolgáltatást vesz igénybe. A férfiasság nem ott kezdődik, hogy valaki nem tud mit kezdeni az ágaskodó bránerral, hanem ott, hogy ha problémája van, felnő a feladathoz, és megoldja azt.
2016. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
54%

14- es. Azért remélem nem haragszol ha véleményem van. Igenis taszít és számomra megbízhatatlan az a férfi aki prostihoz jár vagy járt. Mivel nem vagyok qrva így nem is értem mit hadoválsz a tiszteletről.

Ha pedig egy prosti várja el arról nekem is az a véleményem, hogy aki vizet hord az ne sírjon ha vizes lesz...finoman fogalmazva.

2016. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
15%
A te mentalitásoddal nincs is gond, viszont 100-ból 97-en nem osztják a véleményed sajnos.
2016. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
79%
A kérdező(ha nő, ha férfi) képzelje magát bele abba a szituációba hogy a társa prostihoz járt vagy járt, megvan a válasz?
2016. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
61%

14-es, te azt sem tudod miket beszélsz!

Ki akarna egy prostival versenyezni valakiért?

Én nem tartom méltónak rá a prostit, hogy egyáltalán versenyezzen velem.

2016. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!