Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha egy srác csak szerelemből szeretne szexuális kapcsolatot létesíteni? Elítélitek?

Figyelt kérdés
castlewentdark
2016. jún. 12. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szeretnek egy ilyen sraccal talalkozni csak sajnos, gyanus lenne a dolog, szerintem nem hinnek neki. De en nem bizom senkiben, szoval ez normalis.
2016. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem, épp ellenkezőleg :)

ez lenne az ideális. Vagyis nem csak szükségletből feküdne vkivel, hanem azért mert szereti

2016. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem ítélném el, de úgy gondolom, hogy a férfiak többsége nem ilyen.
2016. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem ítélném el! Inkább tisztelném és becsülném, hofy ugyanúgy gondolkodik, mint én. Szerintem az lenne a normális, ha szerelemből feküdnek le egymással. Mivel nem sok ilyen férfi lehet, kicsit bizonytalan lennék és felmerülne bennem, hogy csak úgy mondja és egyszerre benne lenne, ha lenne rá lehetőség. :-)

21/L

2016. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten tetszene egy ilyen srac :)
2016. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hogy *
2016. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akkor jó, mert én ilyen vagyok. :)
2016. jún. 12. 10:36
 8/13 anonim ***** válasza:
tetszeni, tetszene nekik. De élőben biztos nem jönnének össze vele.
2016. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is tetszene, mert egyrészt szerintem ez lenne a normális, hogy szerelemből fekszik le két ember, nem az hogy mindenféle jött-menttel ágybabújik, meg ezvaz új agymenés, hogy szexkapcsolat néven összejárnak dugogatni, mert 1 hetet nem bírnak sokan meglenni szex nélkül.

És de, épp hogy a valóságban csak ilyen srácokkal jönnék össze, akik értik még a szex lényegét.

2016. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tényleg van ilyen. Én szakítás után próbáltam lefeküdni néhány lánnyal... hát.. nem részletezném. Mondjuk azt hogy nem minden úgy alakul ahogy kellene. Amikor viszont szerelmes vagyok akkor érdekes, hogy minden tökéletes :)
2016. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!