Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen állapodtál/nál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen állapodtál/nál meg? Hány évesen lenne az ideális?

Figyelt kérdés

Környezetedben mit tapasztalsz,hány évesen állapodnak meg az ismerőseid,barátaid?

24/F



2016. jún. 12. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elso ha hazassag 24 evesen, a masodik 28 evesen es vegulis megallapdtam (33 vagyok)
2016. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35 évesen terveztem, sajnos az exem másként gondolta, így még nem állapodtam meg.
2016. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
74%

Környezetemben van aki 22 évesen férj+gyerek. És van aki 33 évesen is csak barátnőt tart.

A nők előbb vállalnak családot, míg a férfiak jó 5-10 év plusz eltéréssel.

Ettől függetlenül nincs általános modell, mert annyira összevissza van mindenki élete. Van aki 2. babáját várja és velem egykorú, és van aki szingli és a karrierét építgeti, és csak szeretőket tart.


Szóval szerintem mindenki a saját élete szerint éljen. Van aki előbb kész az elköteleződésre és van aki csak jó egy évtizeddel később. A legidősebb 47 évesen jutott el oda, hogy neki asszony és gyerek kell.

És szerintem ez rendben is van. Az is aki előbb és az is aki utóbb köti magához a másikat. Aki komolytalan, egy kapcsolathoz az ne házasodjon. Aki meg már kész erre, az tegye.

2016. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Én 27, a férjem 29 volt amikor összeházasodtunk (tavaly). Az ismerősi körömben még szinte mi vagyunk az elsők akik házasodtak, mindenki 30 utánra tervezi. Én úgy gondolom, hogy ha a lehetőségek adottak akkor jó lenne 30 év alatt már megszülni az első babát. Sok ismerősünknek megvan minden ami kellene hozzá, de még élni akarnak, ezért tervezik későbbre az az esküvőt és a babát is.
2016. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Titusztitusz ***** válasza:
71%
Én 24 évesen "állapodtam meg" annó, de ahogy elnézem ezeket a mai népeket a nagyvilágban, a nagyrészük még 30-40-50 évesen is félig gyerek még...És gyerekes mentalitásu...
2016. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Én olyan 34-35 éves koromra tervezem, ha lesz valakim.


Egyébként a környezetemben egyre többen házasodnak össze és van akinek már gyereke is van (több is akár).


28/F

2016. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
20 vagyok, már most megállapodnék ha megtalálnám az "igazit". :)
2016. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Én 25-30 évesen szeretnék,szerintem az a legideálisabb,mert 1.még mindig fiatal korosztály,de már érettebb,tapasztaltabb,2.addigra végzek a tanulmányaimmal és remélhetőleg pár év munkatapasztalatom is lesz,3.sokminden van,amit át szeretnék élni családalapítás előtt,imádok utazni,bulizni stb.Szóval 25 éves korom előtt semmiképp.


Az ismerőseim között pedig van,aki már 20 évesen megállapodik(becsúszott a baba..),van,aki 30 körül,van,aki sosem :) Ez egyénenként változó.De ahogy észrevettem,minél idősebb korban jön létre,annál tartósabb a házasság,mert addigra az ember kiéli magát és tudatosan választ partnert.Akik nagyon fiatalon elköteleződnek,90%-ban válnak is később...

20L

2016. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19 évesen. Azóta is együtt vagyunk, 7 éve már házason. A környezetemben élők is mind tizenéves koruk óta együtt vannak a párjukkal, férjükkel. 31/nő
2016. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#1 a masodik hazassagodban?
2016. jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!