Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján átlagos vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján átlagos vagy átlagnál jobb/rosszabb fiatal nő vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy társasági ember, viszonylag kevés barátom van, bulizni bőven elég, fél évente egyszer elmegyek, többre nincs igényem. Ennek ellenére nem vagyok visszahúzódó, hanem inkább beszédes, határozott. Önbizalmam van bőven, kicsit talán túl sok is :D

Egyetemen tanulok egy nehéz szakon, de mivel nagyon lusta tudok lenni, nem akadályok nélkül megy a dolog. Intelligensnek tartom magam (bár ki nem? :D) viszont az érzelmi intelligenciámban vannak hibák. Sokszor nem tudom elfogadni, ha a másiknak van igaza, és a hisztiszintem is meghaladja az optimális értéket. Oh, és imádok vitázni (nem veszekedni). Általánosan vidám, pozitív személyiség vagyok, sokat nevetek, mosolygok. Szeretek bókolni másoknak, szerintem nem dicsérik az emberek eleget egymást :D Könnyen felkapom a vizet, de engesztelésben profi vagyok.


Külsőségeket illetően átlagos magasságú, vékony/fitt hullámos barna hajú lány vagyok, kicsit szép arccal :D (a kicsit szép alatt azt értem, hogy egy kis sminkkel szerintem is szép, de nélküle nem igazán tudom eldönteni) Tetszeni szoktam a férfiaknak, de ez nem nagy kunszt ennyi idősen, ha az ember lánya ápolt, és csinosan öltözködik. Ja igen, a stílusom öltözködésben nem túl eredeti, de csinos, nőies :D


21/n


Mi a véleményetek? :)


2016. jún. 12. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az én nézőpontomból az átlagnál nagyon is jobb. Veled biztos nem lenne unalmas a kapcsolat része az életnek :) És ez szerintem nagyon jó, hogy a hibáidat is próbálod felismerni de nem is nagyítod fel. Így tökéletes. Nem sok ilyen lányt ismerek... másmilyent viszont annál többet.
2016. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ezek szerint egy jó középátlagot megütsz.de szerintem még csak lány vagy ,nő semmiképp.
2016. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Átlagos vagy. Itt a gyakorin persze csorgatja a nyálát a sok kiéhezett krapek, de egy igazi férfi ennyitől még nem fog hanyatt esni tőled. Az jó pont hogy sokat nevetsz, mosolyogsz, van önbizalmad ,meg pozitív vagy, a vitázással sincs gond, a bókolás szintén szimpatikus, amíg nem megy át hízelgésbe, a hisztizés is tolerálható egy bizonyos határon belül, de valami hiányzik belőled,kicsit felszínesnek tűnsz ennyi alapján, nálam legalábbis az érzelmi intelligencia fontos pont, mármint ha komoly kapcsolatot keresek. A külsődet illetően biztos szép vagy, valószínűleg felfigyelnék rád, de a személyiséged nem különösebben keltette fel az érdeklődésemet, ez nem feltétlen jelenti az, hogy baj lenne veled, lehet hogy csak nem fejtetted ki elég bőven, hogy milyen is vagy valójában.
2016. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem akarok bunkózni, de olyan nagyon intelligens nem lehetsz, ha ennyiből vársz választ arra, hogy te átlagos vagy az átlagnál jobb/rosszabb vagy.

Ez ennél azért egy kicsit összetettebb dolog!


Nincs véleményem! Még akkor sem lenne, ha látnálak személyesen.

Véleményt alkotni egy emberről pár sor, kinézet alapján nem lehet.

Vagyis felszínes véleményt egész biztos lehet!

2016. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
unalmas.. és - pont hogy itt hirdeted magad... talán mégsincs annyira a helyén az az önbizalom...
2016. jún. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha ezt így például randin elmondod magadról, akkor csak azért nem állnék fel abban a pillanatban, mert nem szeretem megbántani az embereket. De második randi tuti nem lenne.

Lustaság, és az hogy csak a saját igazadat vagy képes elfogadni, teljesen kizáró ok lenne.

2016. jún. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2016. jún. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!