Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 22 évesen találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 22 évesen találok párt?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, egyedül élek a 2 gyermekemmel,nem tartom magam átlag alatti külsejű lánynak. Nem vagyok kapcsolat függő, de attól félek, hogy nem fog elfogadni egy férfi sem 2 gyerekkel. Nem szeretnék egy 45 éves csalados ember szeretője lenni, vagy egy 45éves elvallt férfit. Szerintetek lesz olyan aki elfogad engem a gyermekemmel együtt? Nyugodt lelku kedves mindig mosolygós nő vagy, utálom a vitákat..
2016. jún. 13. 08:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos lesz, csak jól válassz majd a gyerekek miatt is.
2016. jún. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ettől félek, hogy majd nem én választok, ha nem jut aki jut.. :/
2016. jún. 13. 08:54
 3/11 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok kapcsolat függő"


Ha ilyen kérdéseket írsz ki ide, mert emiatt aggódsz akkor de, pont az vagy.

2016. jún. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok! Sak tudod amikor ott hagytam az exem azt mondta nekem, hogy sírok én majd megbjtanna, mert két gyerekkel úgy se kellek senkinek. Ez csak kutatás, hogy igaza van e 😆😆 remélem nincs.
2016. jún. 13. 09:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Na most vele élsz vagy sem, vagy elhagytad az elmúlt negyed órában?

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

2016. jún. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, soha nem szoktam ilyet mondani, de szerintem a 30as korosztályban lenne esélyed. Én 22 éves vagyok, jelen pillanatban én nem jönnék össze olyan nővel, akinek 2 gyereke van. Ez óriási felelősség egyrészről, másrészről meg el se kezdtem karriert építeni, egyetemet se végeztem el, nem tudnám elképzelni, hogy két gyerek pótapja legyek. Nem azt mondom, hogy te biztos apát keresel a gyerekeknek, de ha összejönnék egy lánnyal, akinek van két gyereke, akkor akarva akaratlan is azzá válnék. 30 évesen mondjuk már lehet nem lenne akkora akadály, de akkor se előny sajnos, hiszen ott lesz mindig is az igazi apjuk, akivel tartani kell a kapcsolatot, és ez nagyon frusztráló lehet hosszútávon. Ezeket ne vedd magadra, nem akarlak megbántani, ez az én véleményem. 22/F
2016. jún. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Érzem, nincs semmi baj és Köszönöm :)
2016. jún. 13. 09:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Tessék kutatni a társkeresőkön. Csinos nőknek 20as vagy 30as férfiak is írnak sokan.
2016. jún. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legtöbb férfi a gyerekek miatt nem fog kezdeményezni, de talán így kibukik kik is azok akik csak rövid kapcsolatot akarnak. Ha viszont valaki komoly lesz akkor ezt is elfogadja, mert szeret.
2016. jún. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

Azért azt megkérdezném tőled kérdező, hogy miért nem voltatok felelősség teljesebbek a pároddal mikor a 2 gyereket bevállaltátok?? Miért kellett rögtön 20on éves korod elején szülnöd kettőt? Meg, egyáltalán, miért kellett elhagynod a párodat? Ép eszű ember csak akkor alapít családot valakivel, ha nagyon sok évig együtt voltak, és mindegyik úgy érzi, hogy felnőtt a feladathoz.

Nem akarlak el keseríteni, de pl. az én barátomnak (most 32 éves) volt 2 exe, akiknek gyerekük volt. Tudni kell a barátomról, hogy nagyon értelmes, intelligens, okos, olyan igazi határozott férfias férfi típus. És vele beszélgettem, hogy milyen volt az hogy gyerekük volt az exeknek. És erre azt mondta a párom, hogy különösebb baja nem volt vele, mármint a kapcsolatát nem zavarták, csak hát egy férfiban ösztönösen benne van hogy az nem az övé, és ez miatt nem is lehet úgy tekinteni a gyerekre meg viselkedni vele, mint ha tényleg amolyan "apapótlék" lenne.

Amúgy gratulálok, hogy majd a 2 gyerekkel is ki fogsz cseszni.... párom egyik exe 1-2 évente újabb fasziról fasziról költözik a gyerekkel.... a gyereke meg teljesen ki van lelkileg. Úgy hogy szépen vállon veregetheted magadat a tükörben!!

2016. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!