Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézeget ha van barátja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézeget ha van barátja?

Figyelt kérdés

Van egy csaj az egyetemen, ha jól vettem le fb-jéről már legalább 3 éve van barátja, mégis úgy vettem le nem egyszer nézett, de már úgy félreérthetetlenül. Voltak közös óráink, meg elő is adtam szóval kb. látta, hallotta milyen vagyok.

Már megint olyan érzésem van, hogy a párkapcsolatban lévő lányokat vonzom...már többször előfordult velem ez.



2016. jún. 13. 16:02
 1/1 Noren1989 ***** válasza:

Nyugi, azért nézeget, mer nyilván beleférnél neki 2 óra közé ;)

Vicc volt. No, 1es válasz: szar a kapcsolata, valakit akarna helyette ->nemigazán egyenes csaj, hiszen nem tud szakítani, mielőtt nézelődne új kan után.

2es válasz: az önbecsülését megfelelően tudod polírozni, mert a pasija nem teszi meg-> nincs mit tenned.


26/F

2016. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!