Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan kapta fel a vizet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kapta fel a vizet?

Figyelt kérdés
Összevesztem a barátommal, mert a facebookomban nézegette az üzeneteimet és megtalálta azokat az üzeneteket, amiket még egy kollégám írt. A legutolsót áprilisban írta, akkor még nem is voltunk együtt a párommal, nem is ismertem. A párommal lassan egy hónapja, hogy együtt vagyunk. Az üzenetekben olyanok voltak, hogy megfektetne a srác meg szívesen velem lenne, ha nem lenne barátnője. A párom is ott dolgozik, csak más területen. Hiába magyaráztam el neki, hogy sose volt köztünk semmi, akármi is jön le az üzenetekből, de hajthatatlan. Nem akarom elveszíteni azért, mert előtte flörtölgettem egy pasival, aki nem jelent számomra semmit.
2016. jún. 13. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
A víz felkapása mindig is jogos!
2016. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, neked van igazad és ha ezt nem érti meg akkor nagyon idióta.
2016. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem jogos. Erkölcsileg megkérdőjelezhető, hogy egy kapcsolatban lévő pasival flörtöltél, nem túl gusztusos húzás... de gondolom ő nem ezen a részén akadt ki a dolognak.

Ha amiatt elveszíted, hogy előtte is merészeltél más pasival szimpatizálni, az - ne haragudj, de - elég nevetséges, és annyit is ér az egész... mi lesz, ha rájön, hogy nem ő vette el a szüzességed? xD Komolyan, vicc az ilyen felfogás...

2016. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jogos a reszerol, sot te lehetnel felhaborodva, amiert belenez a facebookodba.
2016. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jogos. A kapcsolatod előtt volt. Nincs köze hozzá hogy akkor mi volt. Nem csaltad meg és mióta együtt vagytok nem is beszéltél vele. És különben is változtasd meg a jelszavad és ne add meg neki mert akkor most már mindig ellenőrízni fog.
2016. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!