Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomat semmi sem érdekli?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat semmi sem érdekli?

Figyelt kérdés
Mondok neki valamit elfelejti. Meg hogy nem úgy mondtam. Állásokat nézegettem, kérdeztem tőle ezt azt, nem figyelt. Többször vissza kérdezett. Folyton a mobilját vagy a tvt bámulja! Sose beszél meg semmit velem. Múltkor padon ülve beszéltem hozzá, fontos dolgot mondtam neki. Ő meg másik irányba bámult, nem figyelt. 2 nappal ezelőtt megkértem segítsen egy kicsit az önéletrajzom megírásában. Azóta is azt írjuk. Semmi nem érdekli velem kapcsolatban! Közben mondja mennyire szeret de így nem igazán hiszem már el azt is neki.
2016. jún. 13. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:

és mi a kérdés?


mert ez így csak egy puffogás

2016. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ennyire nem érdeklem?
2016. jún. 13. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Exem volt ilyen. Hangsúlyozom: az EXEM.

(Megjegyzem, ő mindig hosszasan monologizált az őt foglalkoztató dolgokról, problémákról és vérig volt sértve, ha csak közbekérdeztem. Az én dolgaim viszont egyáltalán nem érdekelték, dettó ugyanez: ha beszéltem hozzá, a fejem felett nézelődött, ha kértem valamit, csak ígérgetett, stb.)

2016. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Ennyire nem érdeklem?" -- erre te is tudod a választ.
2016. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 icu75 ***** válasza:
Lehet hogy túl hosszan magyarázom,vannak pasik akik az első mondatok után kikapcsolnak :-) próbáld meg egyszerű tőmondatokban. Ha úgy se válaszol akkor nem érdekled.
2016. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az egy elég egyértelmű jel hogy ha nem figyel rád oda. Próbálj meg vele őszintén beszélni hogy mi a helyzet, mit érez irántad, hogyan tervezi a jövőtöket ha tervezi stb... Mondja el mi hiányzik neki a kapcsolatból, téged mi zavar... Hátha meg lehet oldani a gondokat. Mióta vagytok együtt?
2016. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4-es! A legegyszerűbben mondtam neki mindent el eddig. És azokat is elfelejti. Volt hogy egy hétig nem beszéltem hozzá, és fel se tűnt neki.
2016. jún. 13. 19:32
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os! Többször szóltam neki ezért. Akkor azzal jött hogy de én olyan nem mondtam, másképp mondtam stb...
2016. jún. 13. 19:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatom még nem volt ilyen személlyel. De, az egyik barátnőm is ilyen. Ha valamit magamról mondok, fél perc múlva témát vált. Komoly dolgok egyáltalán nem érdeklik. Semmit nem lehet vele megbeszélni.

Ha nem ő a téma, akkor l3szar mindent.

Vannak ilyen érdektelen emberek.

2016. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!