Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne a párodról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne a párodról, hogy nem lehet gyereke kitartanál mellette?

Figyelt kérdés
Ha ezáltal neked sem születnének utódaid,akkor is mellette maradnál?

2016. jún. 13. 22:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Igen, lehet örökbe fogadni is, meg sejtbeültetéssel is.
2016. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kitartanék. Egészségben, betegségben. Akkor örökbe fogadnánk.27N.
2016. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Mivel én szeretnék gyerkőcöt, így olyan lánnyal jönnék össze aki szintén így gondolja. Ha idő közben kiderül, hogy nem lehet neki, akkor is természetesen kitartok mellette, hisz szeretem :)

Hogyha lehetséges akkor lombikbébi programmal megpróbálkozhatunk vagy az örökbefogadással.

26/F

2016. jún. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Igen, de nem fogadnék örökbe gyereket. Inkább oldjuk meg máshogy, mesterségesen, akárhogy.
2016. jún. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Kitartanék, de ezt célszerű már amikor gyanítod/tudod, hogy ilyen problémád van, már ismerkedésnél felhozni. Ha tényleg elfogad,szeret, nem gyerek csinálásra akar használni, én nem hagynám el, megoldanánk valahogy.A lényeg, hogy ne titkold el, ebből is kiterítheted, mennyire gondolja veled komolyan.N
2016. jún. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Igen,de szeretnek gyereket.Ha nem partner benne h maskepp legyen(orokbefogadas pl),akkor viszont fajo szivvel de elhagynam.
2016. jún. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A "nem lehet"-et meg lehet oldani ahogy azt előttem is írták. Ez esetben igen. Ha nem szeretne, akkor lelépnék, mert én viszont szeretnék. 29/f
2016. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Persze. Hogyha nagyon szeretnénk gyereket, akkor megoldjuk másképp, de egyelőre még az se biztos, hogy szeretnénk. Viszont én azért megyek bele egy kapcsolatba, mert szeretem az illetőt, nem azért, hogy legyen kivel gyereket csinálni.

Valahol megértem azokat, akik így nem maradnának a párjukkal, viszont én kitartanék mellette.

2016. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ki. Nem vagyok anyuka típus, nem halnék bele, ha nem lenne gyerekem soha.
2016. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kitartanék mellette, de én nem is akarok gyereket, úgyhogy nekem ez igazából nem is kérdés...


30/N

2016. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!